تاریخ درج خبر : 1391/08/28
کد خبر : ۵۳۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مؤتلفه در انتخابات با آهنگ جامعتین حرکت می‌کند

دبیر حز مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حزب مؤتلفه همواره پشت سر روحانیت اصیل حرکت کرده و در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده نیز همراه و هم‌آهنگ با جامعتین قدم برمی‌دارد.

به گزارش سایت استان، سید علی‌محمد دانشی با بیان این‌که جریان اصولگرایی اصیل همواره به دنبال وحدت نظر در میان گفتمان خود بوده، اظهار کرد: وجه تمایز جریان اصولگرایی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون با سایر احزاب و گروه‌های سیاسی در این است که وحدت حول محور روحانیت را سرلوحه کارهای خود قرار داده‌اند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هرگاه پشت سر روحانیت آگاه حرکت کرده‌ایم ثمرات مثبت آن را دیده و چشیده‌ایم و عکس آن نیز همواره صادق بوده که اگر منهای روحانیت قدم برداشته‌ایم عاقبت در ادامه مسیر به مشکل و صخره برخورد کرده‌ایم.

دانشی عنوان کرد: مؤتلفه از ابتدای تشکیل خود در سال‌های قبل از پیروزی و در کوران دوران سخت نهضت و مقاومت طبیب خود را روحانیت می‌دانست و بدون نسخه ‌شفابخش روحانیت گام در مسیری نمی‌گذاشت و رمز ماندگاری آن نیز تاکنون همین بوده است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با ذکر این سخن که در انتخابات پیش رو حزب مؤتلفه همه جوانب را در نظر خواهد گرفت و با توسل به خرد جمعی مراحل مختلف را پشت سر خواهد گذاشت، تصریح کرد: این حزب بلوغ سیاسی خود را سال‌ها پیش از انقلاب کسب کرده و لی هیچ‌گاه خود را بی‌نیاز از هدایت عالمان و آگاهان به عرصه که در رأس آن‌ها روحانیت قرار دارند، نمی‌داند.

دانشی افزود: هنوز در زمینه مصادیق به جمع‌بندی نرسیده‌ایم اما آن‌چه که قبل از هر چیز برای ما اهمیت دارد وحدت حداکثری در میان جریان اصولگرا برای ورود به انتخابات است.

وی محور وحدت در میان جریان اصولگرا را جامعتین دانست و گفت: حزب مؤتلفه هماهنگ با جامعتین در انتخابات خواهد بود و راهکارهای پیشنهادی و مورد قبول آن‌ها را به عنوان یک اصل سرلوحه کارها قرار خواهد داد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با ذکر این سخن که برنامه‌های انتخاباتی خود را در این شاخه به زودی آغاز خواهیم کرد، یادآور شد: آن‌ چه که بیش از هر چیز در میان اعضا حائز اهمیت بوده حضور حداکثری در انتخابات، پرهیز از بداخلاقی انتخاباتی، وارد نشدن به حواشی، بصیرت‌افزایی و عمل به فرامین رهبری در زمینه ورود به انتخابات خواهد بود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  این مزخرف بازیا چیه! به چه حقی کامنت رو منتشر میکنید در حالی که سر و تهش رو زدین!؟ یا منتشر نکنین یا تا منتشر میکنین کامل منتشر کنید

  • محمد ذکاوت / مدیرمسوول گفت:

   سلام.
   معمولاً کامنت‌هایی که دارای توهین و افترا باشند و یا اسم اشحاص مورد هتک قرار گرفته شده باشد تصحیح می‌شود. کامنت شما نیز دارای همین مشخصه‌ها بود. با این حال ضمن عذرخواهی از شما به بخش دوم توصیه‌تون عمل می‌کنیم.

پربازديد