تاریخ درج خبر : 1395/01/01
کد خبر : ۵۳۷۸۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پنج هزار بسته اقلام فرهنگی بین گردشگران بویراحمد توزیع شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بویراحمد و دبیر ستاد خدمات سفر این شهرستان گفت: پنج هزار و 700 بسته اقلام فرهنگی از 27 اسفندماه 94 تاکنون بین گردشگران نوروزی شهرستان توزیع شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمد حسین زاده افزود: این تعداد شامل یک هزار و 800 جلد کتابچه جاذبه های گردشگری، یک هزار و 500 عدد نقشه راهنما، یک هزار و 400 حلقه سی.دی و یک هزار عدد ساک دستی بوده است.

وی بیان کرد: این اقلام فرهنگی در مراکز راهنمای گردشگری نوروزی شهرستان بویراحمد مستقر در مبادی ورودی و خروجی شهر یاسوج توزیع شد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد اظهار کرد: این مراکز راهنمای گردشگری نوروزی متعلق به برخی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از قبیل اداره های کل میراث فرهنگی و آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی بوده است.

وی مهمترین اهداف توزیع بسته های فرهنگی بین گردشگران نوروزی بویراحمد را شامل ارائه خدمات مطلوب به مسافران و ارشاد و راهنمایی آنان برای استفاده بهینه از جاذبه های گردشگری، تاریخی و مذهبی این شهرستان اعلام کرد.

حسین زاده عنوان کرد: مسئولان اداره میراث فرهنگی بویراحمد برای خدمات رسانی شایسته به گردشگران نوروزی این شهرستان آمادگی کامل دارند.

وی ابراز داشت: تا 15 فروردین 95 خدمات لازم به گردشگران نوروزی ورودی به بویراحمد از سوی مسئولان اداره میراث فرهنگی این شهرستان ارائه می شود.

شهرستان بویراحمد دارای حدود 100 تفرجگاه گردشگری طبیعی و مذهبی است.

این شهرستان به مرکزیت شهر یاسوج بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد