تاریخ درج خبر : 1395/01/01
کد خبر : ۵۳۷۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

صاحبان مراکز تفریحی استان ضوابط را در ایام نوروز رعایت کنند

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سال نو، گفت: صاحبان مراکز تفریحی و اقامتی و تالارهای عروسی این استان در ایام تعطیلات نوروز 95 ضوابط، قوانین و شئونات اسلامی و اخلاقی را به طور دقیق رعایت کنند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، مهرداد کرمی افزود: با افرادی که چنین مسائلی را رعایت نکنند برخورد قاطع و قانونی می شود.

وی بیان کرد: مردم و گردشگران نوروزی کهگیلویه و بویراحمد اقدام به تفریح های سالم در تفرجگاه ها، مکان های گردشگری و تالارهای عروسی این استان کنند.

کرمی اظهار کرد: از هرگونه نزاع و درگیری در مکان های تفریحی، تالارهای عروسی و تفرجگاه های کهگیلویه و بویراحمد از سوی مردم و مسافران نوروزی این استان پرهیز شود.

وی عنوان کرد: افرادی که اقدام به چنین کاری کنند دستگیر شده و تا پایان تعطیلات نوروز 95 نیز آزاد نخواهند شد.

کرمی بر لزوم تیراندازی نکردن مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجالس عروسی و پرهیز آنان از آلودگی صوتی در ایام تعطیلات نوروز 95 تاکید کرد.

وی ابراز داشت: آن عده از مردم کهگیلویه و بویراحمد که در ایام تعطیلات نوروز 95 قصد مسافرت دارند منزل خود را به افراد مورد اعتماد بسپارند.

کرمی افزود: رانندگان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا از بروز حوادث تلخ و ناگوار جلوگیری شود.

وی گفت: حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و زیست محیطی کهگیلویه و بویراحمد در ایام تعطیلات نوروز 95 از سوی مردم و گردشگران نوروزی این استان ضروری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد