تاریخ درج خبر : 1395/01/01
کد خبر : ۵۳۷۹۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌نوروزی محمد بهرامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو  

به گزارش سایت استان، محمد بهرامی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس با ارسال پیامی عید باستانی را به مردم استان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است؛

بنام خداوند بخشاینده مهربان

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی، چراغ دل بر افروزی

خدای مقلب القلوب و الابصار، قلبهای ما را جز تو گنجایشی نیست و احوال ما جز به اراده‌ی ذات اقدست تغییری نمی‌یابد.

بارال‌ها، شب و روز ما بی‌حضور تو، دشتی است دهشتناک، قسم به پاکی‌ات، ما را به خود وامگذار که حال ما تنها با یاد تو حالی خوش است.

نوروز فرصت نیکویی است تا همه ما با تعقل، تدبیر و خلاقیت، در رفتار و نگرش خود بازنگری کرده و بتوانیم با اِعمال تغییرات مثبت در زندگی خود و دیگران اثرگذار بوده، بهبود به ارمغان آوریم.

چرا که بی‌شک، سرنوشت هیچ قومی تغییر نخواهد کرد، مگر آنکه خود آن قوم اراده کنند و با اعمال پسندیده و دوری از رفتار خسران زای گذشته، در مسیر کمال حرکت کنند.

باری، الطاف و نعمات خدایی که در این نزدیکی است، در همین زمستان، حفظ صلابت نظام، تقویت اتحاد، افزایش امید و نوید آرامش را به این مرز و بوم ارزانی داشت.

شاکریم و شاد که حسن ختام سال گذشته با لطف پروردگار، لبخند و مسرت مردم ایران بود.

آنجا که اراده الهی در آرای تک تک ایرانیان متجلی شد تا دری گشوده شود برای بهبود اوضاع کشور عزیزمان و مسیر نوینی باز کرد برای جبران کاستی‌های گذشته و چراغی شد برای روشنایی راه آینده.

اسفندماه ۱۳۹۴ نیز مانند خرداد ۱۳۹۲ دست خدا بر سر ایران و ایرانی کشیده شد تا مردم با حضور حماسی خود چهره و ترکیب نمایندگان و مجالس را دگرگون کنند.

اینک این مسولیت سنگین بر دوش کسانی است که منتخب خدمتگزاری گشتند و انتظار می‌رود ‌‌نهایت توان خویش را برای پیشرفت، توسعه همه جانبه و نهایتا سربلندی این آب و خاک کهن بکار گیرند.

اینجانب شکرگزارم به درگاه خداوند متعال از بابت فرصتی که دست داد تا تشنگی خدمت و حد ارادت خویش را به وطن و مردم بزرگوارم، اثبات نمایم.

از این رو با تمام وجود و از صمیم قلب امیدوارم توانسته باشم از این آزمون الهی سربلند بیرون آمده و نزد هم تبارانم روسفید باشم.

تا ابد دوست دار مردمم خواهم ماند و بزرگیشان را می‌ستایم.

در پایان سال نو را به ملت بزرگ ایران بویژه مردم شریف استان و شهرستانهای بویراحمد و دنا تبریک عرض کرده و از خداوند منان در سال جدید برای اهالی اصیل و شریف این دیار و جوانان رشید و نجیبمان کامیابی، بهروزی، سلامتی و عاقبت ‌بخیری آرزومندم.

انشاالله

آدمی نیست که عاشق نشود فصل بهار

هر گیاهی که به نوروز نجنبد، حطب است »

محمد بهرامی

نوروز ۹۵

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد