تاریخ درج خبر : 1395/01/02
کد خبر : ۵۳۸۰۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -
پسری توسط پدرش به قتل رسید

اولین حادثه تلخ استان در سال 95

به گزارش سایت استان به نقل از ترنم ‌دنا، در سومین روز از روزهای سال جدید شاهد حادثه ای تلخ و غم انگیز در روستای تنگ رواق از توابع بخش پاتاوه در استان کهگیلویه و بویر احمد بودیم، حادثه‌ای که پدر را روانه زندان و پسر را روانه قبرستان کرد.

دادستان شهرستان دنا، اظهار داشت: متأسفانه در روستای تنگ رواق از توابع بخش پاتاوه پس از درگیری لفظی بین پدر و پسر بر سر یک موضوع مذهبی، متأسفانه حرف‌های پسر باب دل پدر نبوده و پدر خانواده با شلیک چند گلوله با یک اسلحه شکاری موجب کشته شدن پسر خود می‌شود.

دکتر قاسمی گفت: این فرد بعد از به قتل رساندن فرزند خود توسط نیروهای انتظامی به دادگاه شهرستان دنا انتقال داده شده و طی بازجویی‌های به عمل آمده وی به قتل پسرش اعتراف کرده است.

دادستان شهرستان دنا در ادامه افزود: در بازجویی ‌ای به عمل آمده از قاتل، گفته است که بعد از مشاجره لفظی با پسرم بر سر یک موضوع مذهبی و فحاشی او کنترل خود را از دست دادم و با اسلحه شکاری به فرزندم شلیک کردم که این شلیک موجب کشته شدن فرزندم شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر قاتل روانه زندان شده و تا بعد از تعطیلات نوروز هیچ گونه اظهاراتی در مورد پرونده او صورت نمی‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد