تاریخ درج خبر : 1395/01/03
کد خبر : ۵۳۸۰۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -
عدل هاشمی‌پور برای قسم جلاله خود عذرخواهی کرد

قسم من در زمان پاسداری‌ام بود/ «از رهبری استفتاء کردم و دفتر معظم‌له پی‌نوشت نامه اعلام کردند نه تنها کفاره ندارد بلکه ورود بلامانع است»

عدل هاشمی‌پور که در۷ اسفندماه توانسته بود پیروز دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شود، به عنوان منتخب این حوزه به پاس قدردانی ازمردم طی روزهای گذشته به شهرهای سفر و از نزدیک با هواداران خود سخن گفت.

به گزارش سایت استان به نقل از راک‌نیوز، وی که در امامزاده میرسالار(ع) و در جمع مردم این منطقه سخن می‌گفت، اظهار داشت: بابت قسم جلاله خود در چند سال پیش از امام زاده میرسالار(ع) عذرخواهی می‌کنم.

A1 (24)

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم گفت: در آن زمان و به خاطر انجام کارهای نیمه‌تمام و فشارهای بیش از حدی که بعضی فعالان سیاسی می‌آوردند قسمی خوردیم و این هم در زمان پاسداری بود.

وی در هیمن رابطه اضافه کرد: در آن زمان هم در دانشگاه پیام نور و هم در این مکان قسم جلاله خوردم که یک ساعت پاسداری را به هیچ نمایندگی عوض نمی‌کنم و پاسدار رسمی بودم.

وی افزود: بنده در آن مقطع اعتقادی به نمایندگی نداشتم و کارم را انجام می‌دادم اما وقتی بازنشسته شدیم یک سال و نیم بعد از بازنشسته شدن با فشار نخبگان، بزرگان، علمای استان و نمایندگان ادوارگذشته با تدبیر و برنامه وارد این عرصه شدیم که بعدا افرادی کلیپ درست کردند و می‌خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند .

هاشمی‌پور اذعان داشت: من از دفتر مقام معظم رهبری استفتاء کردم و دفتر معظم له پی نوشت نامه اعلام داشتند نه تنها کفاره ندارد بلکه ورود بلامانع است.

وی در پایان یادآور شد: ما کمبودی ندیدیم که این را رسانه‌ای کنیم و الان هم  در همین مکان مقدس عذرخواهی می‌کنم.

گفتنی است، در حین تبلیغات انتخاباتی کلیپی از عدل هاشمی‌پور منتشر شده بود که در آن قسم جلاله خورده بودند که نماینده مجلس نخواهند شد.

هاشمی‌پور همچنین در ادامه همایش‌های قدردانی دوره‌ای خود این بار در جمع مردم لنده حاضر شد و ضمن تقدیر و تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان به ارائه نظرات خود در جهت بهبود شرایط این شهرستان پرداخت.

وی از وجود انواع ثروت‌های خدادادی نفت، گاز، پتروشیمی و معادن فسفات و سیمان و سیلیس در منطقه گچساران و کهگلویه بزرگ یاد کرد و گفت: با همکاری مردم و مسئولان می‌توان عسلویه‌ای دیگر در این منطقه احداث کرد.

منتخب کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم بعد از تشکر و قدردانی از ادارات، نهادها و اقشار مختلف مردم برای خلق حماسه 7 اسفند به تحلیل شعار امسال که ازسوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، پرداخت.

وی در ادامه افزود: تا زمانی که در دو جبهه اصلاح‌طلب و اصول‌گرا قرار بگیریم و دست از تخریب یکدیگر بر نداریم، لنده آباد نخواهد شد.

هاشمی‌پور اذعان داشت: شهرستان لنده نخبه‌های بزرگ هم در سطح استان و هم درسطح کشور دارد که برای یکبار هم شده باید کنار هم بشینند تا بتوانیم با کمک همدیگر مشکلات شهر را حل کنیم. ولی اگر چپ از یک طرف و راست از طرف دیگر همچنان همدیگر را تخریب کنند، وضعیت لنده از این بهتر نخواهد شد.

وی گفت: خدمت سیاسیون عرض کنم چپ و راست که سهل‌اند، بولدوزر دینو هم نمی‌تواند عدل هاشمی را به حاشیه بکشاند چون من سرباز ولایتم و برای خدمت آمده‌ام و حاضرم جانم را فدای رهبر کنم.

هاشمی‌پور اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی محکم که با یک زمین لرزه دو ریشتری از بین نرود و همین جا از فرماندار، بخشدار و بقیه مسؤلان می‌خواهم که برای کارهای بزرگ کارگروه در حیطه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، سیاسی، صنعتی، درمان و اجتماعی تشکیل دهید. ضمن‌آنکه اگر خواستار پیشرفت و محرومیت‌زدایی ازچهره شهرتان هستید، دست از بازی‌های اصلاح‌طلب و اصول‌گرایی بردارید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سلام گفت:

  پیروزی تان را تبریک می گویم اما اگر راست میگید که جواب استفتاء این بوده که گفته اید چرا عذرخواهی می کنید؟ یادتان باشد که شما بر صندلی کسی تکیه می زنید که پیشتر ……………….مردم کهگیلویه را در مجلس با طرح چماق لری بر ………………داد. امیدوارم شما در مجلس آبروداری کنید و نشان دهید با طراح چماق لری متفاوت هستید، امیدوارم!

 • ناشناس گفت:

  بسیار حرف منطقی ودرستی به نظر میرسه که برای آبادانی باید همه دست بدست هم بدهیم واز بازی های سیاسی وحزبی فاصله بگیریم..البته اکر به فکرمردم هستیم ونه به فکر قدرت

 • کهگیلویه بزرگ گفت:

  بنازمت سردار … کر فقط خوت

 • کوروش کیانی گفت:

  درودبرهمه هم استانی های عزیزم عیدباستانی نوروزخجسته بادوبهاران نیکو،ضمن تبریک به جناب آقای هاشمی وپیروزی ایشان درانتخابات مجلس امیدوارم پیروزباشن وذهن ورفتارشان همچنان بنمایدکه فرمودن وتعصب وپیش داوری هم درعرصه نمایندگی کم رنگ شودسپاسکزارم

پربازديد