تاریخ درج خبر : 1395/01/03
کد خبر : ۵۳۸۰۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

میزان بارندگی های بهاری در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

رئیس مرکز پایش اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دوشنبه با ورود سامانه بارشی بهاری به جو استان دهدشت با 25.5میلی متر باندگی در صدر باندگی اخیر استان قرار دارد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، ولی بهرمنده افزود: سامانه بارشی که از صبح روز دوشنبه وارد جو استان شده تا آخرین ساعات روز سه شنبه در جو استان خودنمایی خواهد بود.

وی بیان کرد: طبق آخرین نقشه های هواشناسی این سامانه بارشی از آخرین ساعات نیمه شب سه شنبه از جو استان خارج خواهد شد.

رئیس مرکز پایش اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه با 25.5میلی متر در صدر بارندگی اخیر استان قرار دارد و بارش ها موجب آبگرفتگی معابر و اختلال در رفت و آمد شد.

بهرمنده به میزان بارندگی های دیگر شهرهای استان اشاره و تصریح کرد: طبق آخرین گزارشات یاسوج با میزان بارش 17.1، سی سخت 20.1، دهدشت 25.5،  دوگنبدان 3.2، لیکک9.7، امزاده جعفر5.8، میلی متر باران باریده است.

وی از وروود یک سامانه بارشی جدید از اویل روز یکشنبه هفته آینده به جو استان خبر داد و ادامه داد: با خروج این سامانه بارشی از نیمه شب سه شنبه از جو استان تا پایان هفته هوای صاف  برای استان پیش بینی می شود.

رئیس مرکز پایش اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی یک سامانه بارش زای دیگر از اویل روز یکشنبه هفته آینده به جو استان وارد خواهد شد که شاهد بارش های قابل توجهی از این سامانه خواهیم بود.

بهره مند اضافه کرد: تا ساعت 10 و 30 دقیقه امروز در شهر های چرام 10میلی متر، قلعه رییسی 17 میلی متر، لنده 9 میلی متر و باشت 7 میلی متر بارش داشته ایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد