تاریخ درج خبر : 1395/01/03
کد خبر : ۵۳۸۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اسکان 22 هزار مسافر نوروزی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 22 هزار و 222 نفر گردشگر نوروزی از 26 اسفندماه 94 تا پایان روز دوم فروردین 95 در مدارس این استان اسکان یافته اند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، هادی زارع پور افزود: در این مدت 46 هزار و 665 نفر روز مسافر نوروزی در قالب چهار هزار و 719 خانوار در مدارس کهگیلویه و بویراحمد پذیرش شده اند.

وی بیان کرد: 222 مدرسه کهگیلویه و بویراحمد در قالب یک هزار و 708 کلاس درس در ایام تعطیلات نوروز 95 آماده اسکان گردشگران نوروزی این استان هستند.

زارع پور اظهار کرد: این تعداد کلاس درس کهگیلویه و بویراحمد در قالب مجهز، نیمه مجهز و عادی تا 15 فروردین 95 آماده پذیرش و اسکان مسافران نوروزی استان خواهند بود.

وی عنوان کرد: 528 نفر عامل اجرایی وظیفه پذیرش و خدمات رسانی به مسافران نوروزی اسکان یافته در کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در ایام تعطیلات نوروز 95 را بر عهده دارند.

زارع پور ابراز داشت: 12 ستاد اسکان گردشگران نوروزی در 12 اداره آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق کهگیلویه و بویراحمد مستقر است.

وی افزود: نشانی ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج جاده آبشار، جنب حرم امامزاده عبدالله (ع) و مدرسه نمونه توحیدی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد