تاریخ درج خبر : 1395/01/03
کد خبر : ۵۳۸۰۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

امنیت انتخابات کهگیلویه و بویراحمد مطلوب و مثال زدنی بود

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با مهم برشمردن نقش امنیت در رونق اقتصادی، گفت: اقتصاد مقاومتی در منشور امنیت به نتیجه می رسد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، سردار “علی مؤیدی” در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان، از انتخابات به عنوان یک رویداد بزرگ سال گذشته یاد کرد و افزود: برابر گزارش های دریافتی و سخنان نماینده ولی فقیه، امنیت انتخابات در این استان مطلوب و مثال زدنی بود و باید به تلاشگران عرصه امنیت و همه سربازانی که در راستای تأمین امنیت انتخابات در این استان تلاش کردند، خداقوت و دست مریزاد گفت.

1394040313581909_PhotoL

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در منشور امنیت به نتیجه می رسد، بیان کرد: آنچه امروزه در کلام مقام معظم رهبری بوده و فکر و ذهن همه را به خود مشغول کرده و به عنوان یک وظیفه باید در راستای تحقق آن تلاش کنیم، توسعه اقتصاد و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در ایران اسلامی است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطرنشان کرد: ما به عنوان پیرو این امام و مرجع جهان اسلام و ولی فقیه باید خود را برای تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” آماده کنیم؛ زیرا لبیک گفتن به امام و رهبر جزء اعتقادات دینی ماست.

سردار مویدی با بیان اینکه نقش یکایک اعضای خانواده نیروی انتظامی در حوزه اقتصاد مقاومتی می تواند برجسته و تأثیرگذار باشد، تصریح کرد: اگر انسان ها به نقش و تکلیف خود توجه داشته باشند، انسان های مفیدی خواهند بود و ما امروزه می بینیم که ناجا در بحث اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی کارنامه درخشانی داشته است.

وی با بیان اینکه آنچه که می تواند سرمایه یک کشور و استان را حفظ کند امنیت است، ادامه داد: در واقع اگر امنیت در فرایند اقتصاد مقاومتی نباشد، امکان تحقق این شعار وجود ندارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به امنیت مطلوب و مثال زدنی کشور و وجود ناامنی در کشورهای همسایه، عنوان کرد: امنیت مطلوب کشور مرهون لطف الهی و رهبری پیامبرگونه مقام عظمای ولایت، تلاش همکاران و همراهی مردم است.

سردار مؤیدی گفت: در گزارش فرمانده انتظامی استان درباره عملکرد این فرماندهی در ایام تعطیلات نوروزی، موفقیت هایی را در کاهش جرایم و تصادفات نشان می دهد که قطعاً خدمات همکاران باقیات الصالحات برای آنان خواهد بود و به عنوان یک تجربه باید به نسل های آینده منتقل شود.

وی تاکید کرد: این روزها نیروی انتظامی چتر امنیت را بر سر 50 میلیون مسافر در سراسر کشور گسترانده که حضور پررنگ، مؤثر، محسوس و قابل قبول کارکنان انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جاده ها و شهرها و همچنین خدمات و تلاش های سایر همکارانمان در دیگر استان ها مؤید این موضوع است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با ابراز خرسندی از اقدامات پلیس استان در مقابله و کشف مواد مخدر، بیان کرد: امروزه در حوزه مبارزه با مواد مخدر با یک جنگ پنهان و خطرناک مواجه هستیم که وظیفه ما در این جنگ هوشیاری، آگاهسازی عمومی، اجتماعی کردن مقابله با مواد مخدر و مقابله بی امان و شبانه روزی با قاچاقچیان و خرده فروشان این مواد افیونی و خانمانسوز است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان این جلسه به تعدادی از مسئولان انتظامی استان لوح سپاس اعطاء کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد