تاریخ درج خبر : 1395/01/03
کد خبر : ۵۳۸۰۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

آب شرب ناسالم سرفاریاب روی میز سخنرانی عدل هاشمی‌پور منتخب کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم

تعدادی از مردم منطقه سرفاریاب دو بطری آب شرب ناسالم این منطقه را روی میز سخنرانی عدل هاشمی‌پور منتخب کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم قرار دادند.

photo_2016-03-22_23-54-34

به گزارش سایت استان به نقل از سرفاریاب‌نیوز، آب شرب یکی از دغدغه های اصلی و همیشگی مردم شهر سرفاریاب و روستاهای عزیزی، خلیفه‌ای، جمال الدین، گرگیو (جمال آباد)، دهنو، اسلام آباد و چندین روستای دیگر است که از یک چشمه تأمین و بصورت سقلی وارد مخزن ذخیره شده که به محض بارش باران گل‌آلود و غیرقابل شرب می‌شود.

 مردم سرفاریاب همانند سایر مردم ایران حق استفاده از آب شرب سالم را دارند.  خواسته مردم بعد از گذشت قریب ۳۵ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی بوده که خواسته به حق و معقولی است.

 رفع مشکلات موجود نیازمند همکاری همه جانبه مردم و مسئولان بوده و شهروندان سرفاریابی باید با صرفه‌جویی در آب مصرفی، کنتور‌گذاری و پرداخت آب بهاء مسئولان را در خدمات‌رسانی یاری دهند.

البته حرف مردم این است که اول آب سالم به در خانه‌های ما بیاورید تا آب‌بها پرداخت کنیم نه آبی که در تصویر مشاهده می‌کنید.

مسئولان محترم برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت فراهم کردن استفاده از آب شرب سالم به شهر سرفاریاب و روستاهای اطراف صحبت‌های دیگری دارند که جای تأسف دارد.

برخی از این مسئولان می‌گویند: مردم محترم سرفاریاب بهای آب گل‌آلود را بدهند تا ما فکری به حال این آب کنیم. ضمن‌آنکه انتظار داریم مسئولان محترم استانی و شهرستانی در راستای ساماندهی این معضل اجتماعی نهایت همکاری را با هم داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد