تاریخ درج خبر : 1395/01/05
کد خبر : ۵۳۸۱۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

حمله دوباره بزرگواری به هاشمی رفسنجانی

به گزارش سایت استان، نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده در مجلس شورای اسلامی در اینستاگرامش خطاب به هاشمی رفسنجانی نوشت:

نمی‌دانم در تفرجگاهت به چه می‌اندشی ولی بدان بخاطر درحصار خواسته‌های خانواده‌ات بودن و حسادتی که نسبت به رهبری و نیروهای ارزشی داری و حاضری برای در قدرت ماندن حتی با دشمنان قسم خورده امام و انقلاب سازش داشته باشی مانند مرحوم منتظری عاقبت به شر هستی در عین بخاطر سابقه ات در انقلاب دعا کنیم که عاقبت به خیر  شوی و حقه ات را با سابقه‌ات گره بزنی و از سیاست بازی و نقشه کشی برای نظام مظلوم اسلامی دست برداری آمین یارب العالمین.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محبی گفت:

  واقعا این حرف ها . حرف های بزرگواری است .اگر اینگونه است از جناب ایشان باید سوال کرد ایا کسی که این همه رای اورده شایسته است که این گونه مورد حمله قرار گیرد ..ایا این تمکین به قانون است .اقای بزرگواری یک کار خوبی کردی و عاقلانه به عرصه ی رقابت ها نیامدی و مردم از این کارت استقبال کردند وتا اندازه ای محبوب شده بودی ولی با این حرف ها وسخنان تفرقه بر انگیزت هنوز به نظر میرسد عبرت نگرفته ای . کمی کیاست .کمی سیاست داشته باش به ارای مردم احترام بگذارید وان هم مردم تهران که در اوج هستند ..این ها نوعی تهمت هستند که به شخصیت های نظام میزنی .عاقبت به خیری ما وشما را خدا می داند

 • محمد گفت:

  اقای رفسنجانی دلیلی برای حسادت ندارند همین انتخابات نشان داد او محبوب است پس نسبت حسادت به ایشان نمی چسپد.

 • ناشناس گفت:

  خوشحالیم اقای بزرگواری ازفناوری کفاراستفاده نمودوپیامش رادادونگفت باچماق خودت وخانواده ات رانابود میکنم خداراشاکریم که قلم جای چماق لری راگرفت.شکرا.

 • علی الهی گفت:

  این بنده خدا عطش مطرح شدن دارد والا وی کجا وفرزانه ای چون هاشمی کجا که امثال ایشان بخواهند نظر دهند.خداوند همه حسودان وناآگاهان وفریب خورده ها وبی اطلاع ها وشایع کننده ها و… را هدایت کند

پربازديد