تاریخ درج خبر : 1395/01/06
کد خبر : ۵۳۸۱۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام علت قتل فرزند به دست پدر در شهرستان دنا

غریب دین پرور مدیر کل اسبق حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویر احمد چگونگی قتل فرزند به دست پدر در شهرستان دنا را تشریح کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از دنانما، غریب دین‌پرور مدیر کل اسبق حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویر احمد، در مراسم خاکسپاری جوان ناکام، سعید دین‌پرور در روستای تنگ رواق؛نکاتی چند در مورد این قتل بیان کرد.

غریب دین پرور ضمن تشکر از حضور مردم در این مراسم گفت: دو روز پیش برادر‌زاده اینجانب توسط پدرش (حاج هیبت‌الله دین‌پرور) به قتل رسید و بر خلاف آنچه در رسانه‌ها با عنوان اختلافات مذهبی منعکس شده بود، دلیل قتل را جسارت به ساحت مقدس حضرت فاطمه(س) توسط مقتول و حساسیت پدرش به این جسارت را انگیزه قتل اعلام می‌کنم و برادرم نیز دلیل فوق را به بازپرس پرونده اعلام کرده است.

دین پرور ادامه داد: برادر من فردی مذهبی و متدین بوده و نسبت به مقام حضرت زهرا (س) ارادت و اعتقاد ویژه‌ای دارد که اکثرا وی را می‌شناسند و فرزند مرحوم وی نیز مسائل شرعی و انجام واجبات را انجام می‌داد و فردی معتقد بود  اما  اختلاف خانوادگی و جسارت وی به ائمه اطهار در کمتر از دو دقیقه به وسیله برادرزاده‌ام، موجب قتل وی شد.

وی ادامه داد: اگر چه افکار عمومی این عمل را نمی پسندند و از این بابت شاید تبعات اجتماعی نیز وجود داشته باشد ضمن عذر خواهی به دلیل رنجش خاطر عموم مردم، تقاضامندیم با اطلاع دقیق از موضوع در این زمینه قضاوت نمایند.

دین پرور افزود: برادرم انسان باورمندی است و نخواست اشتباه خود را با صحنه سازی کتمان کنند و امکان تغییر صحنه برای وی میسر بود ولی وی با صراحت به قتل فرزند خویش اعتراف کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهادر گفت:

    اینجانب دردوسال خدمت سربازی با حاج دین پرور مرتبط بوده و شناخت خوبی نسبت به ایشان دارم ایشان بسیار متدین ومذهبی و درعین حال خوشفکر و منطقی بود. بهرحال این عمل محکوم است مطمئنم براساس نگاه جهانبینی ایشان نیست که اگرفردی به باورهایش تو هین کردباید به قتل برسد احتمالا ایشان دچار یک خشم شدید و آ نی شده وکنترل خود را از دست داد ه .خدا به بازماندگان صبر عنایت فرماید ومقتول راقرین رحمت خود نماید

پربازديد