تاریخ درج خبر : 1395/01/06
کد خبر : ۵۳۸۲۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -
صالحی خبر داد

تخلف شهردای چرام در تعطیلات نوروزی/ تشکیل 70 پرونده تعزیراتی در چرام، بهمئی و لنده

رئیس تعزیرات حکومتی بهمئی وشعبه سیار شهرستانهای چرام و لنده از تشکیل 32پرونده تعزیراتی در شهرستان چرام و 38 پرونده تعزیراتی در شهرستان لنده خبر داد.

به گزارش سایت استان، امید صالحی رئیس تعزیرات حکومتی بهمئی وشعبه سیارشهرستانهای چرام و لنده درگفتگو با خبرنگار سایت استان از تشکیل پرونده و برخورد تعزیراتی با اصناف متخلف شهرستان چرام و لنده خبر داد.

رئیس تعریرات حکومتی بهمئی و شعبه سیار چرام و لنده با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز بصورت شبانه روزی کشیک هستیم گفت: در چند روز گذشته در گشتهای مشترکی که با حضور اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف و ادارات متولی انجام گرفت از مراکز خرید، بازار، مکانهای دیدنی و گردشگری بازرسی و با متخلفین برخورد لازم صورت گرفت.

امید صالحی به مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته اشاره کرد و افزود: در شهرستان لنده مقادیر زیادی مرغ کشتارروز تاریخ مصرف گذشته و اجناس دیگر به وفور پیدا شده که همه این اجناس جمع آوری و معدوم شده اند.

رئیس تعزیرات حکومتی بهمئی و چرام و لنده ادامه داد: سی و هشت پرونده تخلف از اصناف متخلف در شهرستان لنده تشکیل و احکام مقتضی صادر شد و مشابه همین بازرسی در شهرستانهای بهمئی و چرام انجام و تذکرات لازم و برخوردهای قانونی با آنها انجام گرفت.

وی با بیان اینکه در این ایام به شدت بازرسی ها افزوده شده گفت: همراه با رئیس صنعت و معدن و تجارت و بازرسان این اداره و اتاق اصناف در دومین روز فرودین از مجتمع تفریحی رفاهی چشمه بلقیس چرام و مغازه‌های این مجتمع فرهنگی بازرسی انجام شد و اجناس تاریخ مصرف گذشته که متاسفانه فراوان بود همراه با قلیانها ضبط و معدوم شدند.

امید صالحی به پرونده گرانفروشی شهرداری چرام اشاره کرد گفت: پرونده گرانفروشی شهرداری چرام مبنی براخذ اضافه از مسافرین برای ورود به باغ چشمه بلقیس و همچنین مبلغ دریافتی برای پارکینگ این باغ تشکیل که رای مقتضی صادر و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: از شهروندان بهمئی و چرام و لنده تقاضا داریم در صورت مشاهده تخلف به سامانه پیامک اداره تعزیرات حکومتی با شماره 30009651 پیام داده تا با متخلف برخورد شود.

رئیس تعزیرات حکومتی بهمئی و شعبه سیار چرام و لنده با توصیه به ریاست شبکه بهداشت و درمان چرام گفت: نظارت بیشتری در این ایام داشته باشند و متخلفین را جهت برخورد به تعزیرات بفرستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد