تاریخ درج خبر : 1395/01/06
کد خبر : ۵۳۸۲۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از عوامل فیلم «ممیرو» با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دهدشت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه از تجلیل از عوامل فیلم “ممیرو” با حضور غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دهدشت خبر داد.

به گزارش سایت استان، سید ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در گفتگو با خبرنگارسایت استان از تجلیل از عوامل فیلم “ممیرو” با حضور غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس در مجتمع فرهنگی ارشاد دهدشت خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه با بیان اینکه فیلم ممیرو ساخته هادی محقق کارگردان جوان و موفق دهدشتی است ادامه داد: فیلم “ممیرو” موفق به دریافت جایزه بزرگ بهترین فیلم جشنواره بوسان کره جنوبی در سال 2015، برنده بهترین فیلم نگاه منتقدین جشنواره بوسان کره جنوبی سال 2015، برنده بهترین فیلم نگاه فدراسیون بین المللی منتقدین سال 2015، برنده بهترین فیلم جشنواره پونا هندوستان سال 2016، برنده بهترین بازیگر جشنواره پونا هندوستان در سال 2016 در سطح بین المللی و برنده جشنواره های مختلف کشوری شده است.

وی با اشاره به اینکه این ویژه برنامه روز یکشنبه 8 فروردین 95 از ساعت 16 تا 18 در مجتمع فرهنگی ارشاد در دهدشت برگزار می شود افزود: میهمان و سخنران ویژه این مراسم غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس خواهد بود.

کاظمی جو تصریح کرد: در این مراسم کلیپی از موفقیت های بین المللی فیلم ممیرو، نمایش و موسیقی اجرا خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه گفت: در پایان این مراسم از نویسنده، تهیه کننده و کارگردان فیلم موفق ممیرو تجلیل خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد