تاریخ درج خبر : 1395/01/06
کد خبر : ۵۳۸۲۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد: بازرسی از صنوف در کهگیلویه و بویراحمد تا ۱۵فروردین ادامه دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازرسی از صنوف خدمت رسان در کهگیلویه و بویراحمد تا ۱۵فروردین ادامه دارد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده افزود: در راستای رفاه حال گردشگران نوروزی گشت های مشترک بازرسی از صنوف خدمت رسان در سطح استان از قبل از ایام نوروز به صورت روزانه در حال انجام است.

وی بیان کرد: گشت های مشترک بازرسی با حضور بازرسین سازمان صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، استاندارد، اتاق اصناف، سازمان حمل و نقل و دیگر نهادهای مسؤل انجام می گیرد.

دیودیده ایجاد فضای رقابتی، شفاف سازی و حمایت از تولیدات داخل و کنترل و نظارت بر موجودی کالا را از اهداف اصلی اقدامات نظارت و بازرسی برشمرد و اظهار داشت: مصرف ‌کنندگان حق دارند همه اطلاعات از جمله قیمت را در خصوص کالا و خدماتی که می‌خواهند بخرند، دریافت کنند.

 وی با اشاره به استقرار ۱۰ تیم بازرسی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: کشیک نوروزی نیز در ایام تعطیلات مستقر شده و با هماهنگی به عمل آمده با اداره کل تعزیرات حکومتی خارج از نوبت رسیدگی و احکام صادر خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به هماهنگی به عمل آمده واحدهای صنعتی از جمله تعمیرگاه های خودرو ، قطعات یدکی ، نانوایی ها ، عمده فروشی های مواد غذایی و مراکز عرضه مرغ و گوشت قرمز  با نصب بنر و پلاکارد در تعطیلات نوروز برای خدمت به مردم و مسافران نوروز فعال هستند.

وی گرانفروشی، کم فروشی و رعایت نکردن مسایل بهداشتی از عمده ترین تخلفات عرضه کنندگان کالا و خدمات دانست که در صورت برخورد با چنین مواردی پرونده تخلف تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان معرفی می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد