تاریخ درج خبر : 1395/01/07
کد خبر : ۵۳۸۳۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد: فوتبال بانوان کهگیلویه و بویراحمد فاقد زیرساخت‌های لازم است

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موفقیت‌های بانوان این استان در رشته فوتبال و فوتسال گفت: فوتبال بانوان کهگیلویه و بویراحمد هیچ زیرساختی ندارد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسوی با اشاره به موفقیت‌های بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته‌های ورزشی فوتبال و فوتسال گفت: در سال‌های اخیر به خصوص در سال 94 شاهد موفقیت‌های فراوان بانوان هم‌استانی در رشته‌های فوتبال و فوتسال بودیم.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازیکنان زیادی در رشته‌های فوتبال و فوتسال از این استان به تیم ملی معرفی شد در حالی که کمترین امکانات را در استان داشتیم.

این مسئول گفت: از نظر زیرساخت‌های ورزش بانوان این استان کمترین زیرساخت‌ها را دارد و مکانی اختصاصی برای فوتبال و فوتسال بانوان در استان وجود ندارد.

موسوی بیان کرد: این در حالی است که مسئولان باید با دیدن این همه موفقیت و حضور بانوان در تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال و حتی درخشش آن‌ها در سطح بین‌المللی بیشتر به فکر ایجاد امکانات برای آن‌ها باشند.

وی از آغاز فاز سوم ایران‌ویژن فوتبال در استان هم خبر داد و گفت: یکی از بخش‌های مهم در ایران‌ویژن فوتبال مربوط به حوزه فوتبال و فوتسال بانوان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد