تاریخ درج خبر : 1395/01/07
کد خبر : ۵۳۸۳۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اقامت بیش از 184 هزار مسافر نوروزی در گچساران

فرماندار گچساران گفت: در طول روزهای تعطیلات نوروزی تاکنون افزون بر 184 هزار مسافر نوروزی در گچساران اقامت کرده‌اند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان گچساران یکی از نقاط مهم و گردشگری در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی است.

وی با بیان اینکه امسال مانند سال‌های گذشته گچساران و نقاط گردشگری، سیاحتی و زیارتی آن پذیرای خیل زیادی از مسافران نوروزی از سراسر کشور بوده است تصریح کرد: امسال و از تاریخ 27 اسفندماه تاکنون افزون بر 184 هزار مسافر و گردشگر نوروزی در گچساران اقامت کرده‌اند.

فرماندار گچساران با تاکید بر اینکه از این تعداد افزون بر 40 هزار و 800 مسافر در منطقه گردشگری دشتک دیل دیدن و اقامت کرده‌اند منطقه خیرآباد لیشتر را از دیگر جاذبه‌های گردشگری گچساران عنوان کرد و افزود: در این منطقه نیز افزون بر 24 هزار و 500 نفر اقامت کرده و از جاذبه‌های این منطقه دیدن کرده‌اند.

رحیمی ادامه داد: با توجه به وجود حرم مقدس بی‌بی حکیمه (س) در گچساران افزون بر 70 هزار نفر از زائران نیز در طول تعطیلات نوروزی به این بقعه متبرکه مشرف شده‌اند که این منطقه زیارتی دارای بیشترین آمار اقامت گردشگران و زائران نوروزی تاکنون در گچساران بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد