تاریخ درج خبر : 1395/01/07
کد خبر : ۵۳۸۳۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار نوروزی منتخب کهگیلویه بزرگ با خانواده سردار شهید بازگیر

همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و در راستای تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، سردار هاشمی‌پور بر اساس یک سنت حسنه با حضور در منزل سردار شهید عنایت‌اله بازگیر با خانواده ایشان دیدار و عید نوروز را به تبریک گفت.

25

به گزارش سایت استان، در این دیدار منتخب مردم کهگیلویه بزرگ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید بازگیر و ارج نهادن به رشادت‌ها، فداکاری‌های او و تأکید بر تکریم خانواده معظم شهدا،  دیدار و سرکشی از خانواده‌های معزز شهدا را یک وظیفه ذاتی و انقلابی دانست، چراکه این خانواده‌ها بهترین و عزیزترین افراد خانواده خود را فدای انقلاب و نظام کردند.

وی افزود: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی، مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، ، به همین علت ما به عنوان خادمان مردم، خود را موظف به حضور برای عرض تبرک سال نو و طلب دعای خیر می دانیم.

عدل هاشمی‌پور منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام ضمن برشمردن مشکلات مردم حوزه انتخابیه اش که عمدتا مشکلات بیکاری و اقتصادی است، ابراز امیدواری کرد با همراهی و تشریک مساعی نخبگان و صاحب نظران حوزه کهگیلویه بزرگ و استفاده از تجارب گذشته خود بتواند نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.

در این دیدار پدر حاج خداخواست بازگیر، پدر سردار شهید بازگیر با ضمن تقدیر و تشکر از حضور سردار هاشمی و عرض تبریک انتخاب وی توسط مردم شریف کهگیلویه بزرگ و ابراز خرسندی از بابت اینکه یکی از یادگاران سبز پوش هشت سال دفاع مقدس موفق به جلب آراء و نظر مردم شده ، ابراز امیدواری کرد که سردار هاشمی در طول مدت خدمت خود، ضمن رسیدگی عاجل به مشکلات مردم بالاخص مشکل  بیکاری آنان، با اقدامات درخور توجه خود موجبات خوشحالی مردم همچنین سربلندی و اسرافرازی  بازماندگان دفاع مقدس شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد