تاریخ درج خبر : 1395/01/08
کد خبر : ۵۳۸۴۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس:

برجام هیچ گشایشی برای مردم در پی نداشت/ اگر سپاه نبود کشور هم نبود

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: این برجام و مرجام هایی که قرار بود با آنها گشایشی در وضعیت کشورایجاد کند هنوز هیچ نتیجه ای در برنداشته و به تعبیر خود آقایون فقط روی کاغذ آمده است و هیچ خیری به ما از آن نرسید.

l01 (29)

به گزارش سایت استان به نقل از خبر لنده، حجت الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در دومین همایش توسعه شهرستان لنده با اشاره به راه‌ها و ابعاد توسعه این شهرستان گفت: برگزاری همایش های توسعه ای در شهرستان ها راستای آینده نگری و پیشرفت و عمران و آبادانی هر شهرستان است که امیداوریم با وحدت و همدلی نتایج خوبی در پی داشته باشد.

وی افزود: توسعه در تقسیمات کشوری تبدیل شدن دهستان به بخش و بخش به شهرستان است و این اولین گام و سنگ بنای صحیح توسعه است که الحمدالله شهرستان لنده با تبدیل شدن از بخش به شهرستان در مسیر توسعه قرار گرفت.

تبدیل شدن لنده به شهرستان در دولت دهم

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دولت دهم و با همکاری استانداران و فرمانداران و بخشداران وقت لنده با تصمیمات مسئولان کشوری از بخش به شهرستان تبدیل شد که به دنبال آن استقلال ادارات نیز در حال انجام است.

وی تاکید کرد: با توسعه محورلنده به تراب و جاده پاتاوه و محور لنده به لیکک و خوزستان شاهد توسعه شهری و رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایداردر این شهرستان خواهیم بود.

بزرگواری اظهارکرد: باتبدیل شدن جاده تراب به لنده و جاده لنده به تشان خوزستان از راه فرعی به اصلی شاهد توسعه پایدار و خروج شهرستان لنده از بن بست خواهیم بود.

رودخانه مارون یک فرصت بزرگ برای توسعه صنعت گردشگری

 نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همجواری با رودخانه مارون یک فرصت بزرگ برای توسعه صنعت گردشگری در این شهرستان است که متاسفانه به دلیل مسائل مختلف ما حق برداشت از آن را نداریم و این درحالی است که شهرستان بهبهان از نعمت این روخانه آباد شده است و دشت های ما نیازمند و چشم انتظار منابع آب هستند.

وی یادآورشد: ایجاد پارک های ساحلی در حاشیه رودخانه مارون و توسعه کشاورزی با استفاده از رودخانه مارون مهمترین اولویت برای توسعه این شهرستان است.

نماینده مردم شهرستان لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قبلا در کنار رودخانه مارون کار می شد امروز شاهد یک قطب گردشگری خیلی خوب در این شهرستان بودیم.

وی اظهارکرد: نباید از پشت تریبون ها توقعات مردم را با وعده های که از توان فرد خارج است بالا برد.

گلایه از وضعیت اعتبارات

بزرگواری ضمن گلایه از وضعیت اعتبارات گفت: از بودجه تملک و دارایی سال 94  تنها 30 درصد تخصیص یافت و از ماده 180نیز تنها 50درصد که بودجه امسال هم معلوم نیست چه میزان تحقق یابد.

وی اظهارکرد: باید پیگیر خواسته های به حق مردم باشیم و واقعیت ها را به مردم بگوییم تا قضاوت صحیحی از عملکرد های ما داشته باشند.

 نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یادآور شد: جالب است که در هنگام مراجعه وزارت خانه ها ما را به سازمان مدیریت وبرنامه و بودجه و از آنجا ما را به خزانه معرفی می کنند و دست آخر خزانه اعلام می کند که اعتباری نداریم.

چرا به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش نمی دهیم

وی خطاب به مسئولان کشوری و استانی گفت: چرا به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش نمی دهیم و اقتصاد مقاومتی که اتکا به داشته های خودمان است باید به آن توجه کنیم.

انتقاد صریح از برجام

بزرگواری با انتقاد صریح از برجام گفت: این برجام و مرجام هایی که قرار بود با آن ها گشایشی در وضعیت کشورایجاد کند هنوز هیچ گشایشی در برنداشت و به تعبیر خود آقایون فقط روی کاغذ آمده است و هنوز هیچ خیری به ما از آن نرسید.

برخی ها آزمایش موشک های سپاه پاسداران را نفی می کنند/اگر سپاه نبود کشور هم نبود

وی به توان موشکی سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: برخی ها آزمایش موشک های سپاه پاسداران را نفی می کنند که لازم است خوب بدانند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود و ادعای غربی بر این است که آزمایشات موشکی شما شامل تحریم ها نیز می باشد و برخی افراد فریب خورده رسانه های بیگانه نیز همنوا با آنان این را نیز تکرار می کنند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یادآور شد: به واسطه همین موشک ها و توان و قدرت بالای نظامی ایران است که شما و همه ما در امنیت کامل به سر می بریم.

وی تصریح کرد: دنیای امروز دنیای امنیت و امروز خوب می بینید که در ایران امنیت کامل برقرار است و در کشورهای غربی این امنیت نیست و تنها در تصادفات جاده ای ما شاهد کشته شد مردم هستیم که علت ان هم رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی است.

لنده تا از بن بست خارج نشود در مسیر توسعه قرار نخواهد گرفت

بزرگواری گفت: لنده تا از بن بست خارج نشود در مسیر توسعه قرار نخواهد گرفت و لازمه آن همدلی و همزبانی بیشتر مسئولان استانی و ملی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • الف گفت:

  سید خدا وکیلی چقدر تحقیق کردی در مورد اثرات برجام که میفرمایید هیچ تاثیری نداشته است ـ این اثراتی که روی صادرات و واردات گذاشته پس از کجا اومده ـ کشتی حامل محصولات ایران که در هامبورگ آلمان پهلو گرفت پس اثرات چیه ـ صادرات یک میلیون بشکه نفت به اسپانیا چطور انجام شده ـ چرا وقتی یک تریبون در اختیار شما قرار میدن اذهان عمومی را منحرف میکنید ـ از روز بازخواست اخروی بترس و فقط به فکر خود شیرینی سیاسی نباش سید ـ ـ ـ

 • احمد گفت:

  ویرانه ای که احمدی نژاد تحویل داده به این زودی آباد نخواهد شد جناب بزرگواری،کاش جای زبانت کمی هم … و … کار می کرد،نابسامانی های هشت ساله را نمی توان در مدت سه چهار سال جبران کرد،مسایل سیاسی و حزبی و گروهی چشم و گوش شما را از کار انداخته است و انصاف را از شما گرفته است،اینهمه بدبختی که بر مردم چیره شده زاییده دولت احمدی نژاد است که جنابعالی برایش کف می زدی،کاش ذره ای انصاف داشتی.

 • ناشناس گفت:

  باباجمع کن

 • بهادر گفت:

  حاج آقا تو را به خدا دست ازسرمون بردار بابا توچی از جون برجام میخوای توافق شدرفت وتمام اگر توافق نمی شد اوضاع خراب تراز این بود

پربازديد