تاریخ درج خبر : 1395/01/08
کد خبر : ۵۳۸۴۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار کهگیلویه وبویراحمد

جو سیاسی حاکم بر کهگیلویه و تخریب نیروها مانع از توسعه این شهرستان شده است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مهاجرت و عدم ماندگاری نیروها در شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: ما مسئولان باید کهگیلویه بزرگ را به محلی تبدیل کنیم که انسان‌های فرهیخته آن را برای زندگی و کار انتخاب کنند.

m01 (3)

به گزاش سایت استان، موسی خادمی در آیین تجلیل از عوامل فیلم«ممیرو» از کار فرهنگی به مهمترین ابزار برای ماندگاری نخبه‌ها نام برد و افزود:اگر ریشه‌یابی کنیم بخشی از ضعف‌ها معلول حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

خادمی تصریح کرد: یک نوع روش‌های ضد فرهنگ و حرکت‌های غیر صحیح اجتماعی در سطح کهگیلویه رواج دارد که مانع توسعه این شهرستان می‌شود.

این مسئول با بیان این‌که حرکت‌های شبه سیاسی و سیاست‌زدگی بیش از سایر نقاط استان در کهگیلویه مشهود است گفت: همبستگی مثبتی بین توسعه‌نیافتگی و افراطی عمل کردن در حوزه سیاسی شکل گرفته که باعث لطمه به شهرستان شده است.

خادمی تصریح کرد: راه برون رفت از این معضل این است که اگر امروز انتخابات تمام شد تا ۲ ماه قبل از دور بعدی انتخابات،حرفی از این موضوع نزنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر لزوم تعامل در پیشبرد اهداف تصریح کرد: متأسفانه خودزنی‌ها و تخریب‌ها در کهگیلویه زیاد است.

وی، زبان هنر را در بیان معضلات جامعه مؤثر دانست و گفت: زوایای پوشیده‌ای که با زبان نمی‌توان کار کرد را رو می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد