تاریخ درج خبر : 1395/01/08
کد خبر : ۵۳۸۴۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از عوامل فیلم «ممیرو» در دهدشت + تصاویر

با حضور غلامرضا تاجگردون و مسئولان استانی از عوامل فیلم «ممیرو» تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در مراسمی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تاجگردون نماینده گچساران،از عدل هاشمی منتخب کهگیلویه بزرگ و مسئولان شهرستان از عوامل فیلم «ممیرو» برگزیده جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تجلیل به عمل آمد.

غلامرضا تاجگردون در این مراسم با مظلوم خواندن حوزه هنر در شهرستان کهگیلویه،فعال نبودن سینما را مصداق بارز این مظلومیت دانست و اظهار داشت: هنرمندان توانای این شهرستان اما حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هر کدام از ما جایگاه و وظیفه خود را به خوبی بشناسیم و هر کاری در جای خود انجام شود در زیر بنا بودن فرهنگ یا اقتصاد دودلی پیش نخواهد آمد.

تاجگردون با بیان این‌که تفکیک موضوع در هر موقعیت زمانی و مکانی مهم است تصریح کرد: باید متناسب با هر موضوع مطالب مطرح و در راستای آن تصمیم‌هایی اتخاذ شود.

رئیس کمیسیون بودجه مجلس، قشر ورزشکار و هنرمند را مایه حفاظت جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: تجلیل از هادی محقق که از جوهره وجود خود در جهان افتخار آفریده یک وظیفه است.

تاجگردون با بیان اینکه این کارگردان جوان بر فرش‌ قرمز جشنواره‌های ملی و بین‌المللی نماد یک لر ایلیاتی را به نمایش گذاشت تصریح کرد: هادی محقق در کره جنوبی و جشنواره‌های مختلف اصالت خود را فراموش نکرد.

هادی محقق کارگردان جوان فیلم «ممیرو» به نشانه قدرشناسی از مردم گچساران، لوح خود را به نمایندگی از مردم این شهرستان تقدیم پروین تاجگردون کرد.

فیلم ممیرو به تهیه‌کنندگی رضا محقق و کارگردانی هادی محقق،جایزه بهترین فیلم جشنواره بوسان کره جنوبی در سال 2015،برنده بهترین فیلم جشنواره پونا هندوستان در سال 2016 و چندین جشنواره ملی و بین‌المللی شده است.

تصاویر: محمد سلیمی راد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد