تاریخ درج خبر : 1395/01/09
کد خبر : ۵۳۸۶۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش ۲۰۰ درصدی تصادفات در شهرستان کهگیلویه

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی در شهرستان کهگیلویه تصادفات جرحی و خسارتی درون شهری کاهش ۲۰۰ درصدی داشته است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سرهنگ جهان دیماز، اظهار داشت: نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه قبل از شروع تعیطیلات نوروزی برای ایجاد امنیت شهروندان و گردشگران خود را آماده و هم اکنون مشغول انجام وظیفه در سطح شهرستان و بخش‌های تابعه هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون مانند سال گذشته تصادف فوتی در این شهرستان نداشتیم، افزود: امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته تصادفات جرحی و خسارتی درون شهری کاهش 200 درصدی داشته است.

دیماز با اشاره به کاهش سرقت در شهرستان، تصریح کرد: با همکاری مردم و و تلاش نیروی انتظامی میزان جرایم بویژه سرقت در این شهرستان از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون 66 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش داشته است.

وی با اشاره به تامین امنیت برای مردم و گردشگران نوروزی در شهرستان، گفت: به منظور ایجاد امنیت جاده‌ها و راهنمایی مسافران نوروزی دو ایستگاه پلیس در دهدشت و یک ایستگاه هم در بخش چاروسا مستقر شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: مردم پیش از مسافرت برای پیشگیری از سرقت، امنیت منازل خود را با نصب سیستم‌های هشدار دهنده و یا استقرار نگهبان تامین کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد