تاریخ درج خبر : 1395/01/09
کد خبر : ۵۳۸۶۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
غلامرضا تاجگردون:

اگر عدل هاشمی تندروی کند او را زمین می‌زنیم/ اصلاح‌طلبان استان من را قبول ندارند/ دولت به نمایندگان تندرو کمک نمی‌کند

 نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خیلی از اصلاح‌طلبان در استان من را قبول ندارند، چون بعضی انتظار دارند در خیلی از موارد تصمیم‌های تندی بگیرم اما من معتدل هستم.

تاجگردون (2)

به گزارش سایت استان به نقل از عصر خرد، غلامرضا تاجگردون که در جمع تعدادی از مردم چرام سخن می‌گفت، افزود:‌ در مدار تصمیم‌های کشور باید بدانی که نماینده پارلمان کشور هستی و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه این پارلمان؛ پس اپوزیسیون نیستم.

وی گفت: مردم ایران به تغییر رأی می‌دهند و چون احزاب قوی وجود ندارد اشخاص حاکم می‌شوند. یک زمانی مردم ایران به خاتمی رأی ۷۰ درصدی می‌دهند و دوباره همین رأی را به احمدی نژاد داده و به همین دلیل نمی‌توان تفسیر درستی بر جریانات سیاسی داشت.

تاجگردون تصریح کرد: ما احمدی‌نژاد را انتخاب می‌کنیم اما بعداز مدتی نمی‌دانیم چرا انتخاب کردیم زیرا مردم دنبال تغییر هستند و هرکس بتواند این مسیر را تعریف و بر موج سوار شود، پیروز است.

وی اضافه کرد: یک ماه قبل از انتخابات چه کسی فکر می‌کرد، روحانی رئیس جمهور شود. موجی راه افتاد و روحانی سوار بر این موج شده و رئیس جمهور می شود که از گفتمان اصلاحات و اعتدال دفاع کند.

نماینده مردم گچساران و باشت با اشاره به جمله معروف  روحانی «بروید به جهنم»، اظهار داشت: به حسینیان نماینده اصولگرای مجلس گفتم علت اینکه روحانی این حرف را زد به خاطر داشتن ریشه اصولگرایی بود و گرنه اصلاح‌طلبان هیچ وقت حتی به مخالف خود هم این حرف‌ها را نمی‌گویند.

وی با اشاره به وضعیت مجلس ایران در دولت احمدی‌نژاد، گفت: وقتی هیئت‌های خارجی می‌آمدند ما را به عنوان اپوزیسون معرفی می‌کردند و می‌گفتند: که این نمایندگان در پارلمان بوده اما مخالف دولت هستند.

رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس بیان داشت: یکی از نمایندگان اقلیت‌های مذهبی که از دوستان ماست، گفت: شما چه مملکتی دارید؟ به این نماینده اقلیت گفتم شما دو هزار سال است اقلیت هستی اما من یک شبه با انتخاب دولت روحانی رفتم جز اکثریت مجلس که این رفتارشناسی در کشور لازم است انجام گیرد.

وی گفت: اگرما یاد گرفتیم مخالفی که به مردم کمک می‌کند او را یاری بدهیم ما پیروزیم، اصلاح‌طلب و اصولگرای بدون مردم مرده است.

منتخب مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس دهم، افزود: انتخاب افراد و همراهان ستادم بر اساس برنامه بوده که شاید خطا هم داشته باشم ولی همین‌طوری نمی‌آیم بگویم شما بیایید رئیس فلان جا شوید. بلکه می‌گویم در این مسئولیت چه کسی بهتر می‌تواند برنامه من را اجرا کند.

وی با اشاره به انتخاب بعضی فرمانداران در استان، گفت: بعضی مواقع ما فرماندار را بر اساس کی و از چه قومی می‌شود بیشتر رای جمع کرد، انتخاب می‌کنیم که این یک معضل بوده و برای ما مشکل درست می‌کند.

تاجگردون ابراز کرد: غلامرضا تاجگردون در گچساران شق‌القمر نکرد اما مردم احساس کردند شهرشان صاحب دارد و کل قضیه همین است.

وی با ذکر دو مثال از شخصی که در حمام بود و به وی پیامک داد که آب قطع شده و چوپانی که در روستای گناوه گچساران پیامک داد که تب برفکی آمده و به رئیس دامپزشکی دستور پیگیری دادم، گفت: این موارد مشخص می‌کند که مردم احساس کرده یک نفر که به حرف آنها گوش می‌دهد، وجود دارد. البته این فشار روی من زیاد بوده که باید بیشتر خدمت کنم.

تاجگردون با اشاره به اینکه نماینده گچساران هستم اما نوع نگاه من متفاوت است، گفت: جاده بابا کلان- چرام و باشت را امسال حتما از سمت چرام شروع می‌کنیم. من خیلی نارحت هستم که ورودی های چرام و دهدشت وضعیت خوبی ندارند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: تمام قد از حمایت‌های مردم چرام و کسانی که ساکن گچساران بودند تقدیر می کنم که به من رای دادند و شاید در چهار سال آینده من را ببینند یا نبینند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه چرا دوستان ما در کهگیلویه و تمام نسل های اول تا چهارم همه یک جور فکر می کنید ، گفت: اگر همه یک جور فکر کنید در مدار توسعه حرکت نمی کنید. نخبگان کهگیلویه باید حل بحران محرومیت شهرستان‌های این منطقه بزرگ فکری کنند و عیب ما این است که رفع همه مشکلات را در قامت نماینده و بر اساس شاخص نماینده می‌دانیم.

تاجگردون تاکید کرد: نکته مهم این است که ما در کهگیلویه یا می‌خواهیم حتما مثل هم فکر کنیم که شکست می‌خوریم یا هم می‌خواهیم حتما یک جور دیگر فکر کنیم و بزرگان را حذف کنیم که باز هم شکست می‌خوریم.

وی افزود: مشاوران عدل هاشمی و همراهان نقش مهمی در موفقیت وی دارند که باید در انتخاب آنها دقت نماید و اگر ما یاد گرفتیم مخالفی که به مردم کمک می کند او را یاری بدهیم ما پیروزیم. زیرا کمک برای رفع معضلات نتیجه‌اش به همه تعلق می‌گیرد.

تاجگردون [با توصیه ضمنی به عدل هاشمی و کنایه به بزرگواری]، گفت: در مجلس نماینده‌هایی که خیلی غر می‌زنند و سخنرانی می‌کنند که طرفدارانشان خوششان بیاید بدترین وضعیت را این شهرستان ها دارند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: نمایندگان تندرو را نه دولت می‌تواند کمک کند و نه مجلسیان همراهی می‌کنند. این نمایندگان فقط عشق این هستند که غر بزنند و افتخارشان این است که بگویند ۴۵۰ سؤال کردیم.

وی افزود: تاجگردون در طول چهار سال نمایندگی مجلس یک بار زیر برگه استیضاح وزیر احمدی نژاد را امضا کردم. یک بار هم سؤال از احمدی نژاد را امضاء کردم که مقام معظم رهبری در این قضیه یک اشاره کردند و ما هم امضا خود را پس گرفتیم.

تاجگردون گفت: نمی‌گوئیم حرف نزنید بلکه غر نزنید و مطلبتان رسا باشد. درست حرف زدن ارزش صد بار حرف زدن را دارد.

وی با اشاره به همراهی و کمک به عدل هاشمی، بیان داشت: تا سال سوم نگاه می کنیم اگر هاشمی در یک سه خط نوشته ۲۰ تا غلط داشت در سال چهارم همه با هم او را به زمین می‌زنیم.

نماینده مردم گچساران و باشت افزود: اگر عدل هاشمی در کار عمرانی خوب است اما در کار سیاسی خوب نیست و تندروی می کند و به هر چیزی غر می‌زند و منافع مردم را نگاه نمی‌کند، او را به زمین می زنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • لنده ای گفت:

  جناب آقای دکتر تاجگردون انصافاًتوتاج استانی نه تاج گچساران واقعاًکه تمام گفتاررفتاروالفاظت بابرنامه ومدبرانه هست

 • هاشم حیدری گنجه ای بزرگ گفت:

  واقعا که مجلس جای اصلاطلبان تند رونیست که بخوان جلوی رهبری قدعلم کنن چون ماهرچه داریم ازاین انقلاب داریم مخصوصا از مقام معظم رهبری

 • هاشم حیدری گنجه ای بزرگ گفت:

  باعرض سلام وادب خدمت اقای دکتر تاجگردون که نه فقط نماینده گچساران هستی بلکه نماینده استان کهگلویه و بویراحمد هستی انشاالله که موفق باشی کاری کنی تا این استان ازمحرومیت بیش از حد در بیاد باتشکر ازشما

 • بنگال گفت:

  اگه واقعا تاجگردون این حرف رو زده باشه که من فکر نکنم این طورباشه وبیشتر به نظر میرسه شیطنت رسانه ها باشه اون وقت یه جواب تاج شکن بهش خواهیم داد و آنچه که نباید گفته بشه گفته میشه البته باید مواظب
  رسانه های معاند ومغرض بود که هدفشون ایجاد اختلاف وتفرقه افکنی هستش

 • حدادمومنی گفت:

  دکتر تاج گردون نه افراط است نه تفریط بلکه فراجناحی و از روی اصول به اصلاح امورات می پردازد .نه تنها نماینده شهرستان است بلکه یه چهره ملی است.

 • ناشناس گفت:

  متاسفم برای اون دوستی که بعنوان اصلاح طلب دهدشتی کامنت گذاشته و صحبت های تاجگردون را تایید کرده. همین خط و نشون کشیدن یک نماینده و زبلی خاصش در توزیع ناعادلانه منابع باعث محرومیت بیش از پیش کهگلویه بزرگ شده دوست عزیز کجای کاری.

 • ناشناس گفت:

  بزنش و گل بینم
  پسر شجاع
  ککا جره

 • اصلاح طلب دهدشتی گفت:

  جا دارد از این همه جا تقدیر تشکر از جناب آقای دکتر تاجگردون داشته باشیم به سبب اعلام وقایع سیاسی در انزار عمومی ، و به عنوان یک شهروند بی طرف به شما دست مریزاد میگوییم و حقا باید نخبه ی سیاسی وقایع را برای مردم تشریح کنند تا متعاقبا بی راهه نروند…

 • ناشناس گفت:

  ادبیات پر از غرور و تکبر باعث نفرت همگان می شود.

 • ناشناس گفت:

  بزرگ تر از تو ……………………………………………………………..

 • امیر گفت:

  عدل هاشمی باید از حیثیت کهگیلویه بزرگ طوری دفاع کنه که هرگز کسی به خودش جرأت این حرفا را نده.

 • psk گفت:

  جناب تاجگردون یه نماینده مثل بقیه نماینده ها هستند، و مسئول کارها و سخن های خودشون، در جایگاهی نیستند که به سایر نماینده های امر ونهی کنند، بهتر ه تواضع رو پیشه کرده و از جایگاه کدخدا مآبی با دیگران صحبت نکنند، هر نماینده ای حق دارد درباره آنچه در مورد مسائل کشوری و منطقه ای رخ میدهد اظهار نظر نماید و لازم هم نیست با کسی هماهنگ کند.

 • اصولگرا گفت:

  بزرگواری نیچنه سی خوت حرف بزن تا صد سال ………………………

 • علی از دهدشت گفت:

  آقای تاج گردون احساس میکنه عبداله خانه
  آقای تاجگردون یادت باشه ضعیف ترین فرد کهگیلویه قدرتش از شما بیشتره
  اگه ادبیاتت اصلاح نشه این مردم کهگیلویه هستن که شما را زمین خواهند زد

 • زکی نژاد گفت:

  ببین آقای تاجگردون مردم کهگیلویه دریافتند تنها رییس جمهور ی که که به فکر استان ما بود کسی جز احمدی نژاد نبود و از جنابعالی تقاضا دارم که که اینقدر شخص احمدی نژاد را تخریب نکنید چرا که انتظارات از شما خیلی بالاست و جنابعالی را جز هیچ جرایانی نمیدانیم

 • اصلاحات گفت:

  خیلی دور برداشتی. این چه ادبیاتیه.. ای خدااااااا به ماها جنبه ی قدرت بده. متاسفم واقعا

پربازديد