تاریخ درج خبر : 1395/01/10
کد خبر : ۵۳۸۶۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

گزارش روزنامه اسرائیلی از حضور نماینده کهگیلویه در سوریه (+تصویر)

روزنامه اسرائیلی “جروزالم پست” با انتشار گزارشی به تصاویر منتشر شده از سوی سایت های خبری ایرانی از حضور یک نماینده مجلس ایران در روستایی در نزدیکی دمشق در کنار مستشاران ایرانی خبر داده است.

4002_478

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، این روزنامه اسرائیلی می نویسد:”علی محمد بزرگواری” عضو مجلس شورای اسلامی ایران به تازگی به صفوف نیروهای مستشار ایرانی در سوریه که در کنار ارتش عربی سوریه کارهای مشاوره ای و نظامی را انجام می دهند پیوسته است. تصاویر نشان می دهند که او در نزدیکی دمشق در کنار مستشاران حضور دارد. یکی از تصاویر که در ۱۱ تا ۱۲ مارس گرفته شده اند او را در کنار یکی از فرماندهان سابق سپاه نشان می دهند که دوستی صمیمانه ای با سردار قاسم سلیمانی فرمانده  نیروهای سپاه قدس دارد”.

جروزالم پست در ادامه می نویسد:”این نماینده مجلس در پیامی که از طریق رسانه های اجتماعی پیش از سفرش به سوریه منتشر شده آورده است که من به سوریه آمده ام تا خود را برای سیده زینب (س) فدا کنم و شهید شوم”.

این روزنامه اسرائیلی اشاره می کند که سخنان این نماینده مجلس تا حد زیادی ابعاد فرقه ای و مذهبی جنگ داخلی در سوریه را نشان می دهد. این روزنامه می نویسد:”ایران نیروهایش را به سوریه فرستاده تا از حکومت بشار اسد دفاع کنند اما عمدتا این نیروها در دفاع از زیارتگاه های شیعیان نقش دارند”.

جروزالم پست درباره این نماینده مجلس می نویسد:”او شصت ساله است و پیش تر نقش مهمی در سپاه داشته است و اکنون یکی از اعضای کمیته های مجلس در امور کشاورزی و منابع طبیعی است”.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  البته چون تو مجلس کاری ازش ساخته نبود غیر از تخریب هاشمی رفسنجانی همون بهتر که برود سوریه و با داعش مبارزه کند

 • ناشناس گفت:

  جونم که چماقت لرزه براندام خیلی ها انداخت حتی اسراییل خدا حفظ ات کنه سید چماقی ما سربازات ایم

 • ناشناس گفت:

  درود بی کران بر سید دلها…آوازه چماق ات را بکوب بر سر صهیی لعنتی….خدا حفظت کنه، که دیدم روحم شاد شد

 • رهام گفت:

  باز هم جای شکر دارد که این روزنامه حرف ازچماق لری نزد خداراشکر

  • ناشناس گفت:

   دوست عزیز واقعا متاسفم برای طرز دیدگاهتان این چه حرفیه؟؟؟ جای افتخار هست که حاج آقا بزرگواری را در جمع مدافعان حرم حضرت زینب ببینیم.

پربازديد