تاریخ درج خبر : 1395/01/10
کد خبر : ۵۳۸۷۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس دهم: انجام کارهای زیربنایی به توسعه کهگیلویه و بویراحمد منجر می شود

منتخب مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: انجام کارهای زیربنایی و عام المنفعه به توسعه روزافزون مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد از جمله شهرستان کهگیلویه منجر می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، عدل هاشمی پور افزود: مهمترین شاخصه های توسعه یافتگی شامل فرهنگ، آموزش، امنیت، امور عمرانی و زیربنایی، مشوق های سرمایه گذاری، تولید، توزیع و صادرات است.

وی بیکاری را جزو مشکلات اصلی در تمامی نقاط کهگیلویه و بویراحمد از جمله شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده دانست و بیان کرد: جذب اعتبارات ملی و سرمایه گذاران بخش خصوصی دو راهکار مهم برای رفع این معضل اساسی در استان است.

هاشمی پور اظهار کرد: رفع محرومیت از مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده مستلزم برنامه ریزی اصولی، تلاش جدی و عزم همگانی است.

وی خواستار تلاش، همت و توجه بیش از پیش و جدی تر مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه شد.

هاشمی پور عنوان کرد: لازم است که متولیان امر نیز در کنار مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای رفع محرومیت از این استان و کاهش نرخ بیکاری در آن چاره اندیشی کنند.

وی ابراز داشت: با برنامه های زمان بندی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت می توان این امور مهم را در کهگیلویه و بویراحمد محقق کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد