تاریخ درج خبر : 1395/01/10
کد خبر : ۵۳۸۷۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

467 فقره پرونده در طرح کشیک نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 467 فقره پرونده تخلف صنفی در طرح کشیک نوروزی این اداره کل از 16 اسفندماه 94 تا 9 فروردین 95 در استان تشکیل شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، رضا زیرایی بدون اشاره به جریمه نقدی، افزود: این تعداد پرونده در شعبه های اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد رسیدگی شدند.

وی بیان کرد: طرح کشیک نوروزی اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از 16 اسفندماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین 95 نیز ادامه دارد.

زیرایی اظهار کرد: برای اجرای این طرح در کهگیلویه و بویراحمد از شش اکیپ شامل یک ثابت و پنج سیار برای کنترل و نظارت مطلوب بر بازار استان استفاده می شود.

وی عنوان کرد: از زمان آغاز این طرح تاکنون یک هزار و 200 گشت و ماموریت مشترک در کهگیلویه و بویراحمد انجام و 467 فقره پرونده تخلف صنفی متشکله به شعبه های اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شد.

زیرایی بدون اشاره به آمار، ابراز داشت: بیشترین پرونده های تخلف صنفی متشکله در این مدت در کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب مربوط به گرانفروشی و درج نکردن قیمت بوده است.

وی بدون اشاره به آمار، افزود: پوشاک فروشی ها، رستوران ها و سوپر مارکت های کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب بیشترین تخلفات صنفی را در این مدت داشته اند.

زیرایی گفت: دستگاه های نظارتی کهگیلویه و بویراحمد همراه با اداره کل تعزیرات حکومتی استان تا 15 فروردین 95 به طور شبانه روزی در طرح کشیک نوروزی این اداره کل حضور دارند.

وی بیان کرد: نظارت بر بازار کهگیلویه و بویراحمد و قیمت و کیفیت کالاها و خدمات ارائه شده در ایام تعطیلات نوروز 95 به طور جدی و مستمر ادامه می یابد و با متخلفان نیز برخورد قاطع خواهد شد.

کهگیلویه و بویراحمد دارای بیش از 21 هزار واحد صنفی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد