تاریخ درج خبر : 1395/01/11
کد خبر : ۵۳۸۷۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در دنیا به برکت وجود فرهنگ فاطمی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در سطح دنیا به برکت وجود فرهنگ فاطمی است.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید برازش در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز 12 فروردین که با حضور مسئولان استانی در مسجد صاحب‌الزمان(عج) شهر یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: نظام اسلامی برگرفته از فرهنگ اهل بیت(ع) بوده که به برکت اهل بیت(ع) و فرهنگ تشییع امروزه جمهوری اسلامی به قدرتی عظیم در منطقه تبدیل شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی سه مبنای نهضت عاشورا، فرهنگ مهدویت و ولایت مطلقه فقیه را به عنوان سه عامل تهدید کننده می‌دانند و با راه‌اندازی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای سعی در تضعیف این سه مبنای اصلی دین اسلام دارند.

وی بیان کرد: فرهنگ عاشورا و محرم برگرفته از فرهنگ علوی و فاطمی است و دشمن در تلاش برای تضعیف این فرهنگ است.

این مسئول با اشاره به اینکه انتظار برای ظهور امام عصر(عج) موجب پویایی نظام می‌شود، افزود: فرهنگ مهدویت و انتظار از دیدگاه دشمن تهدیدی جدی به شمار می‌آید و دشمن تلاش می‌کند این فرهنگ را که برگرفته از فرهنگ فاطمی است در بین مردم کمرنگ جلوه دهد.

برازش بیان کرد: سومین عامل و مبانی که دشمن در تلاش برای تخریب آن بوده ولایت مطلقه فقیه است که به برکت آن نظام اسلامی ما به اهداف و رسالت‌های مدنظر خود دست پیدا کرده و همچنان در حال رشد و بالندگی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 110 هزار سایت و بیش از 70 شبکه ماهواره‌ای ضد انقلاب و اسلام در سطح دنیا در حال کم‌رنگ کردن ارزش‌های اسلامی است، اما نظام اسلامی ما برگرفته از سه عنصر اصلی نهضت عاشورا، فرهنگ مهدویت و ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه هم دشمنان و هم الگوهای خود را برای حفاظت از انقلاب اسلامی می‌شناسیم، بیان کرد: حکومت شاهنشاهی 2500 سال در ایران حکومت کرد و عناصر دست نشانده استکبار و استعمار جهانی یکی پس از دیگری به قدرت می‌رسیدند اما به لطف خداوند و اهل بیت (ع) حکومت اسلامی ما که برگرفته از فرهنگ فاطمی و علوی است همچنان پابرجاست و امروزه به قدرتی بزرگ در سطح منطقه و دنیا تبدیل شده است.

این مسئول با اشاره به فتنه‌های دشمنان برای براندازی انقلاب اسلامی گفت: اگر دشمنان جمهوری اسلامی فتنه 88 را ایجاد کردند به برکت فرهنگ فاطمی 9 دی برای هدایت نسل جوان و از بین بردن توطئه دشمنان شکل گرفت و این به معنای دموکراسی واقعی در جمهوری اسلامی ایران است.

برازش بیان کرد: امروزه در تمام کشورهای مسلمان دنیا تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری دیده می‌شود و مردم دنیا از شخصیت‌های بزرگ ایران اسلامی به عنوان رهبران آزادیخواه جهان یاد می‌کنند و از آنان الگو می‌گیرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران افزود: انتخابات 12 فروردین و آرای 98.2 درصدی مردم به نظام جمهوری اسلامی موجب تثبیت و استمرار انقلاب اسلامی ایران شد.

وی اضافه کرد: امروزه عده‌ای می‌گویند بیاید در ایران رفراندوم برگزار کنید تا ببینیم آیا آرای 12 فروردین سال 58 تکرار می‌شود و یا نه، که باید به این افراد بگوییم حضور مردم در راهپیمایی‌های 22 بهمن، 9 دی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در تمام صحنه‌ها خود نوعی رفراندوم است.

این مسئول در ادامه با اشاره به سال نام‌گذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری افزود: ترویج سبک زندگی اسلامی و عدم فاصله میان مردم و مسئولان می‌تواند زمینه عملی شدن شعار سال را محقق کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد