تاریخ درج خبر : 1395/01/11
کد خبر : ۵۳۸۸۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -
با صدور بیانیه‌ای

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی درگذشت «محمد جواد جلال‌فرد» را تسلیت گفت

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در بیانیه‌ای تاکید کرد: محمد جواد جلال‌فرد به عنوان یکی از مخلص‌ترین و متواضع‌ترین جوانان انقلابی شناخته می‌شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، در پی درگذشت محمدجواد جلال‌فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: متاسفانه با خبر شدیم که برادر بزرگوار و عزیزمان محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه تهران ظهر امروز به علت عارضه قلبی دارفانی را وداع گفته است. این فعال دانشجویی همواره به عنوان یکی از مخلص ترین و متواضع ترین جوانان انقلابی شناخته می‌شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: پیگیری‌های مجدانه این بزرگوار و مطالبات جدی آن مرحوم در حوزه‌های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم و تلاش در جهت استیفای حقوق مستضعفین انقلاب هیچگاه فراموش نخواهد شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در پایان خاطر نشان کرد: این ضایعه اسف بار و فقدان این نیروی جوان و انقلابی را به محضر مقام معظم رهبری، امت حزب الله و همچنین اعضای محترم جنبش عدالتخواه دانشجویی در سراسر کشور تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال میخواهیم که به بازماندگان و خانواده آن مرحوم صبر جزیل عنایت فرماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد