تاریخ درج خبر : 1395/01/11
کد خبر : ۵۳۸۸۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

زمینه‌ فعالیت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در کهگیلویه بزرگ فراهم می‌شود

منتخب مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس دهم گفت: زمینه‌ فعالیت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در کهگیلویه بزرگ فراهم می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، عدل هاشمی پور در مراسم کلنگ زنی مرکز جراحی خصوصی شهر دهدشت، اظهار داشت: با توجه به بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار می توانیم کهگیلویه بزرگ را نجات دهیم.

منتخب مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس دهم با بیان اینکه در آینده حضور بخش خصوصی در شهرستان کهگیلویه بزرگ چند برابر می شود، تصریح کرد: ما برای جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی باید موانع و پیچ و خم های اداری را از سر راه برداریم.

هاشمی پور با اشاره به اهمیت بخش خصوصی، تصریح کرد: یکی از خلاء‌های ما در نظام سلامت استان ضعف بخش خصوصی و فعال نبودن این بخش است.

وی با بیان اینکه ما باید از بنیادها و موسسات خیریه در جهت محرومیت زدایی کمک بگیریم، عنوان کرد: محوطه بیمارستان و اورژانس خاتم الانبیاء شهر دهدشت توسط قسمت محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء با اعتباری نزدیک به 2 میلیارد تومان ساخته شد.

هاشمی پور با بیان اینکه ما باید خصوصی سازی در شهرستان را رواج دهیم، تصریح کرد: برای حمایت از سرمایه گذار باید تسهیلات ارزی و ریالی لازم را در اختیار بخش خصوصی برای سرمایه گذاری قرار دهیم.

منتخب مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس دهم با بیان اینکه کارگروهی از نیروهای بازنشسته شبکه بهداشت و درمان تشکیل داده‌ام، خاطرنشان کرد: با افراد زیادی برای سرمایه گذاری در شهرستان رایزنی کردم و ساخت بیمارستان خصوصی شهر دهدشت در دستور کارم قرار دارد.

وی با مورد خطاب قرار دادن مسئولان سلامت استان، عنوان کرد: با توجه به بودجه باید بحث اولویت بندی در استان انجام شود و لازم است که مسئولان به دیشموک، قلعه رئیسی و دیگر مناطق محروم توجه بیشتری داشته باشند.

هاشمی پور عنوان کرد: اگر به مشکلات مردم فارغ از مسائل سیاسی، جناحی و قوم‌گرایی توجه کرد در کوتاهترین زمان مشکلات مردم مرتفع می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد