تاریخ درج خبر : 1395/01/12
کد خبر : ۵۳۸۹۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

روز طبیعت 2500 عدد نایلون حمل زباله بین گردشگران یاسوج توزیع می شود

دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد گفت: روز طبیعت امسال (13 فروردین) دو هزار و 500 عدد نایلون مخصوص حمل زباله بین مسافران نوروزی ورودی به یاسوج و شهروندانی که از این شهر خارج می شوند توزیع خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمد حسین‌زاده افزود: این تعداد نایلون مخصوص حمل زباله در مبادی ورودی و خروجی شهر یاسوج توزیع می شود.

وی بیان کرد: توزیع نایلون مخصوص حمل زباله در روز طبیعت امسال بین گردشگران نوروزی یاسوج و شهروندانی که از این شهر خارج می شوند را جمعی از کارکنان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویراحمد بر عهده دارند.

حسین زاده هدف از چنین اقدام مهمی را صیانت هر چه بیشتر از طبیعت شهر یاسوج، جلوگیری از تخریب این طبیعت و تلاش برای بکر ماندن بیش از پیش آن اعلام کرد.

وی اظهار کرد: مسافران نوروزی ورودی به یاسوج و شهروندان خارج شده از این شهر در روز طبیعت امسال زباله های خود را جمع آوری و به مکانی مناسب حمل کنند.

حسین زاده عنوان کرد: با توجه به اینکه یاسوج پایتخت طبیعت ایران بوده و در کشور نیز به همین نام مشهور است از مردم و گردشگران نوروزی این شهر انتظار می رود که در روز 13 فروردین امسال از تخریب و یا آلوده کردن طبیعت بکر آن بپرهیزند.

وی ابراز داشت: این اقدام مهم بکر ماندن طبیعت یاسوج را به دنبال داشته و موجب می شود که همواره برای مردم و مسافران نوروزی این شهر قابل استفاده باشد.

حسین زاده افزود: مردم و مسئولان اجرایی بویراحمد با تعامل، همکاری و مشارکت روزافزون یکدیگر اجازه ندهند که طبیعت بکر این شهرستان به ویژه در شهر یاسوج تخریب شود.

شهرستان بویراحمد دارای حدود 100 تفرجگاه گردشگری طبیعی و مذهبی است.

این شهرستان به مرکزیت شهر یاسوج بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد