تاریخ درج خبر : 1395/01/12
کد خبر : ۵۳۸۹۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قدرت دفاعی و موشکی ایران دشمنان را به لرزه انداخته است

ائمه جمعه شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تأکید کردند: قدرت دفاعی و موشکی ایران دشمنان را به لرزه انداخته است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، از شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سید عبدالمطلب تقوی امام جمعه موقت دهدشت ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: ملتی که ضعیف است در برابر تهدیدات دشمن تسلیم می‌شود.

خطیب نماز جمعه دهدشت با اشاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان سراسر کشور و تحریف سخنان ایشان توسط یک روزنامه صهیونیستی، گفت: مقام معظم رهبری به دنبال تبلیغات مسموم دشمن نسبت به مسئله موشکی ایران فرمود امروز هم روز موشک است و هم روز مذاکره و ملتی که دنبال علم و تکنولوژی‌ست باید از برترین فن آوری برخوردار باشد.

تقوی تصریح کرد: امروز ما به دنیا می‌گوییم برای دفاع از خود و نه برای حمله به دشمنان سیستم موشکی را که هیچ ارتباطی با مسائل برجام ندارد با تمام توان و با تکنولوژی پیشرفته ادامه می‌دهیم.

امام جمعه موقت دهدشت با بیان اینکه امروز 13 فروردین روز آشتی با طبیعت است، عنوان کرد: خداوند متعال در سوره ” حدید ” می‌فرماید شما که به سبزه نگاه و به اصطلاح از طبیعت استفاده می‌کنید باید آن را با لهو و لعب نگذرانید.

تقوی با اشاره به اینکه در قرآن کریم آمده است ما این زمین مرده را که زنده کردیم از آیات و نشانه‌های ماست که شما تعقل کنید، افزود: هنگامی به سبزه نگاه می‌کنید به یاد قیامت هم بیفتید چون ما در قیامت برای حساب و کتاب بیرون می‌آییم.

امام جمعه موقت دهدشت با اشاره به اینکه 14 فروردین روز کتاب کودک است، گفت: وقتی که انسان‌ها با کتاب آشتی کنند هدایت می‌شوند و ما باید نسل جوان و کودکان را به خواندن کتاب‌های اسلامی به خصوص تلاوت قرآن کریم دعوت کنیم.

وی با اشاره به اینکه معجزه پیامبر(ص) کتاب بود، بیان کرد: دانشمندی را در تاریخ مشاهده نمی‌کنید که یا کمونیست از دنیا رفته و یا مذهبی غیر از اسلام قبول کرده باشد و این به خاطر مطالعه کتاب‌های اسلامی است.

تقوی به 17 فروردین روز بهورز اشاره کرد و گفت: به خاطر مرگ ومیر فراوان در میان نوزادان و مادران در روستاها حکومت اسلامی اقدام به ساختن خانه‌های بهداشت در روستاها کرد و توانست تلفات آنها را کم نماید که این به دلیل اقدامات بهورزان در روستاها است.

وی با اشاره به 18 فروردین روز سلامتی است، بیان کرد: این روز را به این خاطر نامگذاری کرده‌اند که مردم نسبت به بهداشت و سلامتی آگاهی بیشتری پیدا کنند و در هیچ کدام از مکاتب مانند اسلام نسبت به سلامتی تاکید نشده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد