تاریخ درج خبر : 1395/01/13
کد خبر : ۵۳۹۰۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از 35 بانوی نمونه در دهدشت به مناسبت روز زن

به همت کانون فرهنگی جوادالائمه و اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) از 35 بانوی خلاق و کارآفرین دهدشت از جمله دو خانم خبرنگار “سیده مریم پیروزان” خبرنگار ایسنا و “طیبه سادات سعادتی نیک” تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام روح الله صیادیان در جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س) در دهدشت هدف از برگزاری چنین جشن هایی را تحریف و فراموش نشدن راه و رسم حضرت زهرا(س) عنوان کرد.

وی با بیان اینکه بهترین زنان زنانی هستند که مردان و را نبینند و بالعکس گفت: این بدان منظور نیست که زنان در اجتماع حضور پیدا نکنند، بلکه حضور زنان در اجتماع باید با رعایت آداب اسلامی باشد و اسلام چنین ظرفیتی را دارد که بزرگترین تهدید را به بزرگترین فرصت تبدیل می‌کند.

این کارشناس مذهبی عنوان کرد: حضرت زهرا با همه شرایط سختی که در زندگی خود گذارند به چنان بلوغ اجتماعی رسید که در مقابل سختی ها مثل فولاد آب دیده و شکست ناپذیر شد.

صیادیان از حضرت زهرا به عنوان یک الگوی تمام و کمال برای همه انسان ها در زندگی‌ها یاد کرد و گفت: همه بانوان جامعه اسلامی باید به تاسی از این بزرگ بانوی جهان اسلام همواره در همه مسیر زندگی از رهروان این بانوی بزرگ باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد