تاریخ درج خبر : 1395/01/13
کد خبر : ۵۳۹۰۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با خانواده دانشجوی فقید محمدجواد جلال فرد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پی در گذشت محمد جواد جلال فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و سخنگوی این تشکل در دانشگاه تهران، با حضور در منزل پدری آن مرحوم با خانواده و بستگان وی دیدار و این ضایعه غم انگیز را تسلیت گفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت علوم، در این دیدار که رئیس و معاونان دانشگاه یاسوج نیز حضور داشتند، سیدضیاء هاشمی به بیان خاطراتی از این دانشجوی فقید پرداخت و با تمجید از تلاش های وی در فعالیت های دانشجویی یادش را گرامی داشت.

جلال فرد متولد شهرستان یاسوج که در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی در دانشگاه تهران تحصیل می کرد، ظهر پنجشنبه 12 فروردین در بیمارستان امام سجاد (ع) این شهر در گذشت.

ضیاء هاشمی با تأکید بر متانت، ادب و نیک‌اندیشی این دانشجوی دانشگاه تهران، سخنرانی وی در حضور رئیس جمهوری در روز 16 آذر ماه سال گذشته و اظهارات مشفقانه و مسئولانه وی را نمونه‌ای از فعالیت های برجسته و به یاد ماندنی آن فقید برشمرد.

در این دیدار پدر مرحوم جلال‌فرد ضمن تقدیر و تشکر از هاشمی و هیئت همراه، یادآوری تعلقات ایمانی و آرمان های عدالت طلبانه فرزند فقیدش را موجب تسلی خاطر خود و خانواده اش دانست.

همچنین معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ضایعه فقدان جوان برومند و دانشجوی نخبه دانشگاه تهران مرحوم محمد جواد جلال فرد، عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را تسلیت می گویم. جوان رعنایی که از چهره های موثر و الگو و از برجستگان تشکل های دانشجویی بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: این ضایعه غم انگیز بدون شک برای جامعه دانشگاهی و دانشجویی مصیبتی سوزناک و خسارتی جبران ناپذیر است.

در پایان آمده است: از خداوند متعال برای ایشان علو مرتبه و برای خانواده داغدار و دوستان غمگسارش صبر و اجر مسئلت می نمایم.

محمدجواد جلال فرد که به دلیل التهاب عضلات قلب (میوکاردیت) در بخش CCU بستری بود، صبح 12 فروردین به بخش ICU منتقل شد و تلاش پزشکان برای احیای وی بی نتیجه ماند و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد