تاریخ درج خبر : 1395/01/13
کد خبر : ۵۳۹۱۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نرخ کرایه تاکسی در کهگیلویه فعلا تغییری نکرده است

رئیس تاکسیرانی کهگیلویه با اشاره به اینکه هنوز دستورالعمل افزایش نرخ کرایه حمل و نقل درون‌شهری ابلاغ نشده است گفت: با رانندگانی که کرایه اضافه دریافت کنند به شدت برخورد می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، وحید عطایی در کهگیلویه با بیان اینکه تاکنون شورای اسلامی شهر و فرمانداری شهرستان هیچ مصوبه‌ای برای افزایش نرخ کرایه تاکسی صادر نکرده است اظهار داشت: نرخ کرایه تاکسی و آژانس‌های تاکسی تلفنی تا تصمیم‌گیری شورای شهر و فرمانداری هیچ تغییری نخواهد کرد.

رئیس تاکسیرانی کهگیلویه افزود: نرخ کرایه تاکسی در مسیرهای مختلف در سطح شهر دهدشت 400 تومان است و هر گونه افزایش دریافت از مسافر تخلف محسوب می‌شود و با فرد خاطی بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: کرایه تاکسی‌های تلفنی نیز در مسیرهای کوتاه 1500 و سایر مسیرها 1800 تومان است.

وی با بیان اینکه تا زمان ابلاغ افزایش نرخ کرایه حمل و نقل درون‌شهری، قیمت کرایه با نرخ سابق محاسبه می‌شود گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی ناوگان درون‌شهری شماره تاکسی متخلف را به 32261100 گزارش دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.

وی، با اشاره به فرسوده بودن تاکسی‌های دهدشت نیز عنوان کرد: عمر مفید بیش از 70 درصد تاکسی‌های درون‌شهری به اتمام رسیده و باید از ناوگان حمل و نقل خارج شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد