تاریخ درج خبر : 1395/01/13
کد خبر : ۵۳۹۱۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تزریق سرمایه در گردش 20 میلیارد ریالی به کارخانه آجر نماسازان مروارید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تا پایان فروردین‌ماه سرمایه در گردش 20 میلیارد ریالی به کارخانه آجر نماسازان مروارید کهگیلویه تزریق خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، داریوش دیودیده در حاشیه بازدید از کارخانه نماسازان مروارید با بیان اینکه عملیات اجرایی فاز دوم تولید به شکلی مطلوب در حال اجرا است، افزود: تزریق سرمایه در گردش 20 میلیارد ریالی روند کار را شتاب خواهد بخشید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تخصص و توانمندی سرمایه‌گذار، تولید انبوه، متنوع و با کیفیت و تجهیز کارخانه به جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا در کشورهای ایتالیا و آلمان، کارخانه آجر نماسازان مروارید کهگیلویه را به عنوان قطب تولید انواع آجر در سطح کشور مطرح کرده است.

وی افزود: تولید صادرات‌محور از مهم‌ترین برنامه‌های این کارخانه خواهد بود که در آینده‌ای نزدیک آجر کهگیلویه علاوه بر سیطره بر بازار داخلی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر همسایگان ایران صادر خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش حجم سرمایه‌گذاری صنعتی در استان گفت: با ورود خط دوم کارخانه آجر دهدشت به مدار تولید سهم قابل توجهی از فرصت‌های شغلی پایدار در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

دیودیده خاطرنشان کرد: پروژه بزرگ تولید آجر و سفال شرکت نماسازان مروارید در دی‌ماه سال 1388 با مشـارکت بانک صنعت و معدن در استان کهکیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت 230 هزار متر مربع با سرمایه‌گذاری ارزی به مبلغ 10 میلیون یورو و سرمایه‌گذاری ریالی به مبلغ 250 میلیارد ریال و ظرفیت تولید روزانه 1200 تن از انواع آجر و سفال در ابعاد مختلف شروع شد.

کارخانه آجر نماسازان مروارید کهگیلویه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و در راستای تحقق وعده‌های دولت تدبیر و امید بر فراهم آوردن شرایط مطلوب و حمایت از سرمایه‌گذاری اقتصادی و صنعتی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد