تاریخ درج خبر : 1395/01/13
کد خبر : ۵۳۹۱۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان:

اعلام نتیجه نهایی انتخابات بویراحمد و دنا بر عهده شورای نگهبان کشور است/ به شایعات فضای مجازی توجه نکنید

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد به شایعات رد و بدل شده در فضای های مجازی درباره انتخابات بویراحمد و دنا اشاره کرد وگفت: هرگونه پیشداوری و گمانه زنی در خصوص نتیجه حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا قبل از اعلام رأی و نظر شورای نگهبان و هیئت مرکزی نظارت، صحت ندارد.

خرم روز

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، حجت الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز به آخرین روند انتخابات بویراحمد و دنا اشاره کرد و افزود: به استناد ماده سه و بند ب ماده 4 قانون نظارت شورای محترم نگهبان بازرسان هیئت مرکزی نظارت به حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اعزام و در اجرای قانون، مقررات و دستورالعمل های صادره، بازرسی دقیق و نحوه اجرای انتخابات و بازشماری صندوق های اخذ رأی انجام گرفت.

وی ابراز کرد: بازرسان هیئت نظارت بدون اعلام نظر و بر اساس قانون هیئت بازرسی نتیجه مأموریت و بازرسی را جمع بندی و در اختیار هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان قرار خواهند داد و اعلام نتیجه بر عهده شورای محترم نگهبان است.

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد به شایعات رد و بدل شده در فضای های مجازی درباره انتخابات بویراحمد و دنا اشاره کرد وگفت: هرگونه پیشداوری و گمانه زنی در خصوص نتیجه حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا قبل از اعلام رأی و نظر شورای نگهبان و هیأت مرکزی نظارت، صحت ندارد.

خرم روز با بیان اینکه همه باید پایبند به قانون باشند و قانون را تکمین کنند، تصریح کرد: مطبوعات،سایت های خبری و فضای مجازی از دامن زدن به هر گونه شایعات در مورد انتخابات بویراحمد و دنا و پیش داوری در این زمینه، خودداری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد