تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۱۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌های تسلیت به مناسبت درگذشت محمدجواد جلال‌فرد

پیکر زنده یاد محمدجواد جلال فرد، عضو شورای مرکزی، سخنگو و دبیر کمیته حق مسکن جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور عصر امروز (13 فروردین) با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان در یاسوج تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش سایت استان، جامعه دانشجویی کشور و برخی از نمایندگان مجلس به صدور اطلاعیه و بیانیه‌های مختلف درگذشت وی را تسلیت گفتند به پی می‌آید:

سیدضیاء هاشمی: جوان رعنایی که از چهره های موثر و الگو و از برجستگان تشکل های دانشجویی بود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ضایعه فقدان جوان برومند و دانشجوی نخبه دانشگاه تهران مرحوم محمد جواد جلال فرد، عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را تسلیت می گویم. جوان رعنایی که از چهره های موثر و الگو و از برجستگان تشکل های دانشجویی بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: این ضایعه غم انگیز بدون شک برای جامعه دانشگاهی و دانشجویی مصیبتی سوزناک و خسارتی جبران ناپذیر است.

در پایان آمده است: از خداوند متعال برای ایشان علو مرتبه و برای خانواده داغدار و دوستان غمگسارش صبر و اجر مسئلت می نمایم.

پیام تسلیت معاون فرهنگی دانشگاه تهران

به نام خدا، که تنها باقی است

در نخستین روزهای سال جدید، پر کشیدن روح دانشجویی عزیز از خیل دانشجویان دانشگاه تهران، به عالم عقبی، خانواده ی بزرگ دانشگاه را غرق در سوگ و اندوه کرد.

محمدجواد جلال فرد، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته ی مدیریت پردیس فارابی دانشگاه، فعال دانشجویی و عضو هیئت موسس جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه تهران، بسیار نابهنگام از میان ما رفت تا همه ی آن هایی که با او مانوس بودند، با افسوس و حسرت همراه شوند.

اینجانب از سوی خود و حوزه‌ی فرهنگی دانشگاه تهران، این مصیبت جانکاه را به خانواده ی شریف آن  مرحوم، دوستان و هم دانشگاهی های او، بویژه به دانشجویان، اعضای هیئت علمی، مدیران و کارکنان پردیس فارابی دانشگاه تسلیت می گویم.

از درگاه خداوند متعال برای این عزیز تازه درگذشته علو درجات و برای بازماندگان محترمش صبر و اجر مسئلت می کنم.

مجید سرسنگی

معاون فرهنگی دانشگاه تهران

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی درگذشت «محمد جواد جلال‌فرد» را تسلیت گفت

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در بیانیه‌ای تاکید کرد: محمد جواد جلال‌فرد به عنوان یکی از مخلص‌ترین و متواضع‌ترین جوانان انقلابی شناخته می‌شد.

در پی درگذشت محمدجواد جلال‌فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: متاسفانه با خبر شدیم که برادر بزرگوار و عزیزمان محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه تهران ظهر امروز به علت عارضه قلبی دارفانی را وداع گفته است. این فعال دانشجویی همواره به عنوان یکی از مخلص ترین و متواضع ترین جوانان انقلابی شناخته می‌شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: پیگیری‌های مجدانه این بزرگوار و مطالبات جدی آن مرحوم در حوزه‌های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم و تلاش در جهت استیفای حقوق مستضعفین انقلاب هیچگاه فراموش نخواهد شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در پایان خاطر نشان کرد: این ضایعه اسف بار و فقدان این نیروی جوان و انقلابی را به محضر مقام معظم رهبری، امت حزب الله و همچنین اعضای محترم جنبش عدالتخواه دانشجویی در سراسر کشور تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال میخواهیم که به بازماندگان و خانواده آن مرحوم صبر جزیل عنایت فرماید.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) درگذشت محمدجواد جلال فرد را تسلیت گفت

محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) درگذشت جوان بسیجی، محمد جواد جلال فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر کمیته ساماندهی باغات ستاد اجرایی فرمان امام(ره)را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است.

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت جانگداز عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی، عضو و دبیر محترم کمیته ساماندهی باغات ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، جوان بسیجی و انقلابی اهل یاسوج، محمد جواد جلال فرد را به خانواده معظم ایشان و دوستان عدالتخواهش تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ان عزیز سفر کرده غفران الهی مسالت می نمایم.

محمد مخبر

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

پیام تسلیت دکتر سعید زیباکلام برای درگذشت محمد جواد جلالفرد

“انا لله و انا الیه راجعون”

به همه برادران و مجاهدان عدالتخواه سراسر کشور  ضایعه پرواز این فرزند راستین و امین انقلاب از دارفانی را صمیمانه تسلیت میگویم. امیدوارم خداوند غفور رحیم این برادر غیور و شجاع  را غریق رحمت و مغفرت و با شهدا و صدیقان محشور فرماید و همه خویشان و بستگان و یاران عدالتخواه او را صبر جمیل و اجر جزیل عطا فرماید.

والعاقبه للمتقین

زیباکلام

بیانیه بسیج دانشجویی پردیس فارابی به مناسبت درگذشت دانشجوی بسیجی مهندس محمدجواد جلال فرد

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

از دست دادن بسیجی مجاهد مهندس محمدجواد جلال‌فرد ضایعه‌ی دردناکی بود که داغ وصف ناشدنی را بر دل دوستان خود نشاند.

پردیس فارابی باید برای از دست دادن چنین نخبه ای رخت ماتم به تن کند.

به گواه همه دوستان ایشان سراسر عمر خود را وقف تبعیت از فرمایشات  امام خامنه ای و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی و عدالتخواهی و مبارزه بی وقفه با اشرافیت گذراند.

امروز بسیج دانشجویی پردیس فارابی در غم از دست دادن برادری هست که عمرخود را جز درراه بسیج نگذراند و دلسوزانه بارها و بارها  برای تصمیم گیری صحیح در جریان بسیج دانشجویی تلاش کرد

امیدواریم که دوست عزیزمان  بر سر سفره ارباب بی کفنش مهمان بشود چراکه اهل روضه اباعبدالله و زیارت عاشورا بود.

ایشان مجاهدت در عرصه سیاست و فرهنگ را به حد اعلی خود رساند.

وباید دانست که جان سپردن در این مسیر کمتر از شهادت نیست.

بدینوسیله ما اعضای بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران این مصیبت را به خانواده دوست و برادر عزیز خود محمدجواد جلال‌فرد و همه دوستان ایشان  تسلیت عرض می‌کنیم.

پیام سید علی محمد بزرگواری نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند و فرهنگی فرهیخته جناب آقای حاج هجیر جلالفرد مصیبت جان سوز فرزند دلبندتان مرحوم مغفور و زنده یاد محمد جواد عزیز که الحق جوان دانشجو و مطالبه گر با بصیرتی بود که در راستای منویات مقام معظم رهبری عزیز نظام اسلامی ایران حرکت می کرد را به حضرتعالی ومادر وخواهران دغدارش و قاطبه ایل بزرگ شما و دانشجویان بیدارگر استان و همه دانشگاهیان عزیز استان تسلیت عرض نموده و غفران ویژه اللهی را برای ان عزیز سفر کرده و صبر جمیل را برای شما و خانواده محترمتان خواهان و خواستارم

والسلام علیکم و رحمه الله

برادر وهمکار و شریک شما در این مصیبت جان گداز

سید علی محمد بزرگواری

نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ

پیام شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت هم‌دانشگاهی و هم‌سنگر مؤمن و پرتلاش، آقای محمدجواد جلال‌فرد موجب تأسف و تأثر شدید گردید.

حضور مستمر و بی‌وقفه در جریان فعالیتهای دانشجویی، بویژه تلاشهای پردامنه در پیگیری مطالبات عدالتخواهانه و مقابله تعطیل‌ناپذیر با ویژه‌خواری و دست‌اندازی به حقوق عمومی، از ایشان چهره ای پرکار، مصمم و خستگی‌ناپذیر در میان فعالان تشکلهای دانشجویی تصویر کرده و او را به نمادی از اقدام و عمل به وظایف انقلابی بدل ساخته بود.

شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فقدان این برادر متعهد به خانواده محترم ایشان و تمامی دانشجویان حزب‌اللهی دانشگاه تهران، از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و اجر و برای علاقمندان به نظام اسلامی عزم راسخ در پیگیری اهداف بلند انقلاب اسلامی مسئلت می‌نماید.

والسلام علی عبادالله الصالحین

پیام تسلیت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پیامی درگذشت “محمدجواد جلال‌فرد” عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: خبر درگذشت دانشجوی فعال و انقلابی، جناب آقای محمدجواد جلال‌فرد، عضو شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی موجب تاثر و تاسف گشت.

در ادامه تاکید شد: محمدجواد جلال‌فرد، به عنوان یکی از دانشجویان دغدغه‌مند و ولایتمدار جنبش دانشجویی مسلمان، در مسیر پیشبرد ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، خستگی ناپذیر عمل کرد و از هیچ تلاشی فروگذار نبود.

در خاتمه این پیام آمده است: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل این ضایعه‌ی تاسف بار را به جامعه‌ دانشگاهی کشور، جنبش عدالتخواه دانشجویی و بویژه خانواده معظم آن مرحوم تسلیت و از خداوند متعال برای بازماندگان آن مرحوم طلب صبر می‌نماید.

پیام تسلیت انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز در پی درگذشت عضو جنبش عدالت خواه دانشجویی

انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز در پیامی درگذشت عضو جنبش عدالت خواه دانشجویی را تسلیت گفت.

کمیته روابط عمومی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز ، در پیامی درگذشت فعال سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز را تسلیت گفت، متن این پیام به شرح زیر است؛

به نام خدا

انّا لله و انّا الیه راجعون

برسان باده که غم روی نمود ای ساقی/ این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی

حق به دست دل من بود که در معبد عشق/ سر به غیر تو نیاورد فرو ای ساقی

در فروبند که چون سایه در این خلوت غم/ با کسم نیست سر گفت و شنود ای ساقی

با کمال تاسف، درگذشت غمبار دوست عزیز و برادر ارجمند جناب آقای محمد جواد جلال فر، فعال سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز و عضو شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی، موجب تاثر و رنجش خاطر گردید.

 ضمن همدردی با خانواده محترم مرحوم و آرزوی سلامتی برای بازماندگان، از خداوند منان برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش و برای خانواده ایشان، طول عمر و صبر را خواستاریم.

کمیته روابط عمومی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز

واکنش نمایندگان تهران به درگذشت محمد جواد جلال فرد

درگذشت عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی موجب ناراحتی و تألم چهره ها، شخصیت های سیاسی، دانشجویی و نمایندگان مجلس شد.

در پی درگذشت محمدجواد جلال‌فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه که به علت عارضه قلبی فوت نمود، حمید رسایی و مهدی کوچک زاده، دو نماینده مردم تهران در مجلس  نسبت به درگذشت این جوان ارزشمند کهگیلویه و بویراحمد اظهار تأسف کردند.

 حمید رسایی و مهدی کوچک زاده با انتشار عکس زنده یاد جلال فرد در صفحه شخصی تلگرام خود نوشتند:

خدا رحمت کند این عزیز را که از جوانان با انگیزه و دلسوزان پیگیر مشکلات مسکن مردم بود. مرحوم جلالفر یکی از جوانان پرشوری بود که در پیگیری هایی که در خصوص مسکن مهر در مجلس داشتم، مشاوره‌ های زیادی از ایشان گرفتم.

خداوند ایشان و همه اموات مومنین را مورد شفاعت اهل بیت عصمت و طهارت بویژه فاطمه زهرا (س) قرار دهد. برای شادی روحشان فاتحه ای قرائت کنیم.

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز در بیانیه ای درگذشت مهندس بسیجی محمد جواد جلالفرد را تسلیت گفت

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز در بیانیه ای درگذشت مرحوم مهندس بسیجی محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز را تسلیت گفت.

 متن این بیانیه بدین شرح است:

 بسمه تعالی

 « انا لله و انا الیه راجعون » نه این سرا سرای قرار است ٬ نه این خانه بنای ماندگار . مسیریست که همه از آن می‌گذریم تا به وقت مقرر با هر آنچه اندوخته ایم به پیشگاه خالق خویش حاضر شویم . هر عملی ذخیره ای و هر کاستی حسرتی و زمانی که هر عضوی از جسممان پاسخگوی اعمالمان و شاهدی بر علیه‌مان خواهد بود . باشد که خدای تعالی پناهمان دهد که جز او پناهی نیست.

 خبر فوت ناگهانی برادر گرانقدرمان٬ یار ارزشمند عدالتخواه جناب آقای محمد جواد جلال فر ٬ ضایعه تاسف باری بود که بر پیکره‌ی جریان دانشجویی کشور وارد شد..

جواد،مجاهدی دلسوز ٬ دانشجویی شجاع و بسیجی. بخشی مهم و اثرگذار از شناسنامه ی جریان عدالتخواه بود.

 به پشت سر که می نگریم، کمتر فعالیت عدالتخواهانه ای را می یابیم، که جواد در کنارمان نبوده باشد.

 تولید و توزیع و تلاش مجاهدانه در نشریه ی دانشجویی خروش‌.

 کتک خوردن، برای دفاع از ارزش ها در خیابان دانشگاه، حضور مداوم در نشست های مطالبه گری از مسئولین،

 مطالبه ی حق مسکن محرومین و مستضعفین از باندهای قدرت و ثروت

 ایستادگی برای برقراری عدالت شهری

 تلاش صادقانه برای جلوگیری از تخریب باغات و خصوصا باغ فرزانه.

مطالبه ی چشم در چشم حقوق محرومین و مستضعفین از رییس جمهور

 و آخرین بار جواد مقابل وزارت نفت در کنار رفقای شیرازیش، در برابر ظلم ایستاد و کتک خورد، تا منافع ملی به تاراج نرود.

 هنوز نمی خواهیم باور کنیم که جواد از بین ما رفته است.

 اما امروز روز جمهوری اسلامی ست و جواد هم فرزند خلف روح الله بود.

 از خداوند متعال می خواهیم، جواد عزیز را که گفتمان اصیل حضرت زهرا، یعنی گفتمان «الجار ثم الدار » را بر سر دست گرفته بود و بی وقفه برای مظلومین و مستضعفین تلاش می‌کرد، مرهون لطف بی دریغ خود بگرداند و حضرت زهرا را شفیع همه ی‌بچه شیعه ها علی الخصوص عزیز تازه درگذشته مان قرار دهد به حق ایام عزیز میلاد بانوی دو عالم .

 به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز

وحید جلیلی، معاون محترم فرهنگی شهرداری مشهد به خانواده جلال‌فرد

ساعاتی قبل، سرور گرامی جناب وحید جلیلی، معاون محترم فرهنگی شهرداری مشهد طی تماس تلفنی با پدر مرحوم جلالفرد، ضمن تسلیت به خانواده محترم آن عزیز سفر کرده، غم و اندوه فراوان خود از این ضایعه را ابراز داشتند.

جناب هجیر جلالفرد، پدر مرحوم جواد جلالفرد نیز ضمن تشکر از مراتب همدردی خانواده محترم جلیلی، فوت جواد عزیز را به وی و تمام عدالتخواهان ایران اسلامی تسلیت گفته و خواهان پیگیری مجدانه دغدغه های وی و ادامه راه او شدند.

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

اعضای محترم جنبش عدالتخواه دانشجویی؛

خبر درگذشت دوست عزیز، برادر بسیجی، مجاهد فی سبیل الله، آقای محمد جواد جلال فرد(عضو شورای مرکزی آن تشکل دانشجویی)ما را نیز همچون سایر بدنه جنبش دانشجویی بهت زده و اندوهگین ساخت.

مرحوم جلال فرد که مصداق بارز جوان مومن انقلابی به حساب می آمد در سال های دانشجویی خود با تلاش های مجدانه و مطالبات حق جویانه منشاء خیرات و برکات زیادی خصوصا برای مستضعفین بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و امت حزب الله، از خداوند متعال برای آن مرحوم  علو درجات و برای خانواده ایشان صبر و اجر را مسئلت می نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

پیام مرکز فرهنگی رسانه بیداری اهواز به مناسبت در گذشت فعال مدنی انقلاب اسلامی مرحوم محمد جواد جلال‌فرد

بسم‌الله الرحمن الرحیم

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

خبر تأسف برانگیز درگذشت برادر انقلابی‌مان محمد جواد جلال‌فرد، انبوهی از اندوه را به سوی قلب‌هامان روانه ساخت. محمد جواد -که هنوز دستان‌مان را یارای افزودن عنوان «مرحوم» به آغاز نامش نیست-  نمونه‌ای الگو از یک فعال مدنی معطوف به انقلاب اسلامی بود. دانشجویی که با متانت و وزانت، مسئولیت، نقد و فریاد را در مسیر عدالت درهم آمیخته بود.

«کمیته‌ مطالبه حق مسکن مردم» یادگار ماندگار محمد جواد جلال‌فرد و الگویی قابل تکثیر از کنش اجتماعی انقلابی در دوران ماست. مجموعه‌ای که آرمان‌های مصرح قانون اساسی در زمینه‌ی حق مسکن مستضعفین را از منظری کارشناسی دنبال می‌نمود و با مشکلاتی که طبقه‌ی برخوردار و تکنوکرات‌های وابسته در این مسیر ایجاد می کردند مبارزه می کرد.

راستی اگر کمیته‌های تخصصی- انقلابی و متمرکز بر مسائل اساسی‌مان مانند نفت و سلامت و محیط زیست و غیره تشکیل شده بود، آیا سرمایه‌داری باجناقی می‌توانست به نام جمهوری اسلامی این چنین حق ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی را به توبره بکشد؟ محمد جواد اگر چه سال‌ها کمتر از انقلاب اسلامی سن داشت، اما فرزند اصیل انقلاب بود و تا این اواخر قلبش از توهمات و خوشخیالی‌های وابسته‌گرایان در عذاب بود. قلبش که سال ها کانون آلام مردم بود در سال‌روز تولد جمهوری اسلامی از کار ایستاد. محمد جواد دنیای ما را ترک کرد و رفت؛ و ما مایلیم مرگ او را هشداری استعاری بدانیم نسبت عملکرد برخی در دنبال کردن «جمهوری اسلامی منهای آرمان‌های مصرح قانون اساسی».

ما امیدواریم مرگِ محمد جواد، همچون حیات او منشأ خیر و آگاهی باشد و بهتکثیر الگوی کمیته مطالبه حق مسکن در کشور و در دیگر عرصه‌ها منتهی گردد.

اکنون آن مرد که در جوانی بس بزرگ‌مرد بود و دغدغه‌ی رفعت مستضعفین داشت،به سوی خدایی شتافته که یرفع المستضعفین از اوصاف اوست. آن جوانمرد که درعمر کوتاهش درد خانه‌ی محرومین و مستضعفین را داشت اکنون در خانه‌ی ابدی خود آرام خواهد گرفت. باشد که خدای مهربان با رحمتش موجب آرامش ابدی او در حیات جاودان پس از مرگش باشد و ما را نیز همچون محمد جواد در حیات کوتاه پیش از مرگ، نا آرام حق و عدالت بگرداند.

و السلام علی من یخدم الحق لذات الحق

اهواز؛ مرکز فرهنگی رسانه بیداری

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت دانشجوی مومن و انقلابی برادر “محمد جواد جلال فرد” عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را به خانواده ایشان و همچنین جامعه دانشگاهی کشور تسلیت می گوییم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان آرزوی رحمت و مغفرت داریم.

ان شاءالله که با اربابشان حضرت سیدالشهدا محشور باشند.

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز

«انالله واناالیه راجعون»

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، درگذشت برادر بسیجی محمدجواد جلال فرد، عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی را به جامعه دانشجویان و امت حزب الله تسلیت عرض می نماید.

پیام تسلیت بسیج دانشجویی استان فارس

« إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون »

خبر درگذشت ناگهانی برادر بسیجی محمدجواد جلال‌فرد (مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز و عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه) موجب تالم و تاثر فراوانمان گردید.این ضایعه دردناک را به خانواده محترم ایشان، فعالین دانشجویی و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال علوّ درجات آن مرحوم را مسألت می نماییم.

“بسیج دانشجویی استان فارس”

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق در پی درگذشت محمد جواد جلال‌فرد

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت برادر مجاهد و عزیزمان، محمدجواد جلال فرد موجب تأثر و تألم فعالین عرصه دانشجویی و عدالت‌خواهی گشت. بی‌شک جای خالی ایشان و آرمان‌های متعالی‌شان برای جنبش دانشجویی سنگین خواهد بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام درگذشت این برادر عزیز را خدمت رهبر معظم انقلاب، دانشجویان انقلابی، اعضای جنبش عدالت‌خواه دانشجویی و علی‌الخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌کند و از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم و توفیق ادامه راه پربرکت ایشان را مسئلت دارد.

اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام

پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما 

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر باخبر شدیم برادر عزیزمان محمد جواد جلال فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و جانشین سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز به دیار باقی شتافت.خبر در گذشت دانشجوی بسیجی و انقلابی برادر عزیزمان محمد جواد جلال فر که عمرش را با دغدغه های انقلابی و عدالتخواهی گذراند قلب جامعه دانشگاهی را به درد آورد.

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما  این ضایعه ی ناگوار را به محضر  مقدس امام زمان(عج) و نائب برحقش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ، مردم شریف ایران اسلامی و جامعه دانشگاهی و خانواده ی گرانقدر ایشان تسلیت عرض مینماید. برای آن مرحوم علو درجات و رحمت و مغفرت ، و برای بازماندگان صبر و اجر الهی مسالت می نماییم.

 از درگاه ایزد منان محشور شدن ایشان با صدیقه طاهره حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیه) را خواستاریم.

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

پیام تسلیت گروه های وحدت پردیس(متقاضیان مسکن مهر پردیس)

در پی وفات محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه و کمیته حق مسکن، گروه های وحدت پردیس(متقاضیان مسکن مهر پردیس) بیانیه ای صادر کرد

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است

بسم رب النور العظیم انا لله و انا الیه راجعون متاسفانه باخبر شدیم که برادر بزرگوار و عزیزمان محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه تهران ظهر امروز به علت عارضه قلبی دارفانی را وداع گفته است. این فعال دانشجوی همواره به عنوان یکی از مخلص ترین و متواضع ترین جوانان انقلابی شناخته میشد.

پیگیری های مجدانه این بزرگوار و مطالبات جدی آن مرحوم در حوزه های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم  و فعالیت ایشان در کمیته حق مسکن و یکی از مهره های تاثیر گذار در فعالیت های اعتراضی مسکن مهر و مطالبات متقاضیان مسکن مهر و تلاش در جهت استیفای حقوق مستضعفین انقلاب هیچگاه فراموش نخواهد شد.

 این ضایعه اسف بار و فقدان این نیروی جوان و انقلابی را به محضر مقام معظم رهبری، امت حزب الله و همچنین اعضای محترم گروه های وحدت پردیس و خانواده بزرگ مسکن مهر پردیس تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال میخواهیم که به بازماندگان و خانواده آن مرحوم صبر جزیل عنایت فرماید.

پیام تسلیت دفتر تحکیم وحدت در پی درگذشت جلال‌فرد

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ( دفترتحکیم وحدت ) در پیامی  درگذشت محمد جواد جلالفرد(عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی) را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

در گذشت دانشجوی خستگی ناپذیر، جریان ساز، متعهد و انقلابی سبب غم و اندوه گسترده در میان دانشجویان حزب الله گردید.

ایشان همواره به عنوان الگویی برای دانشجوی انقلابی مسلمان مطرح و در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی بی وقفه در تلاش و کوشش بود. توجه وی به مبانی اصیل انقلاب از جمله توجه به طبقات محروم و تلاش در جهت احیای عدالت در جامعه از ویژگی های برجسته ایست که می بایست برای تمامی دانشجویان سرمشق قرار گیرد.

دفترتحکیم وحدت ضمن ابراز همدردی با خانواده آن عزیز و برادران خود در جنبش عدالت خواه، برای ایشان علو درجات را از خداوند رحیم مسالت دارد و ان شاءالله ایشان با مولایمان سید الشهدا محشور گردند.

دفتر تحکیم وحدت

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درگذشت جلال فرد دانشجوی انقلابی را تسلیت گفت

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با ارسال پیامی ضایعه درگذشت دانشجوی انقلابی، محمد جواد جلال فرد را به جامعه دانشگاهی و خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش سایت استان به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی پیامی درگذشت دانشجوی انقلابی و فعال دانشجویی محمد جلال فرد را به جامعه دانشگاهی، خانواده معظم ایشان و اعضاء تشکل جنبش عدالت خواه دانشجویی تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت دانشجوی انقلابی و فعال دانشجویی مرحوم محمدجواد جلال فرد مایه تأسف و تألم گردید.

این دانشجوی عزیز، در کنار تحصیل علم و فراگیری دانش، در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیز حضور چشم گیری داشته و با حضور در فعالیت های عدالتخواهانه و مطالبه گرایانه دانشجویی، خدمات مؤثر و در خور توجهی به جامعه دانشگاهی و مردم شریف داشته است.

اینجانب درگذشت ایشان را به جامعه فرهیخته دانشگاهی، خانواده معظم ایشان و اعضاء تشکل «جنبش عدالت خواه دانشجویی» تسلیت عرض نموده و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم.

پیام تسلیت «مجمع مطالبه‌ی آذربایجان‌شرقی» در فقدان محمدجواد جلالفرد

نسل نو و پیشروی انقلاب اسلامی، همچنان بر عهد خود با امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی استوارند و «محمدجواد جلالفرد» در عین جوانی، در سایه‌سار معارف متعالی انقلاب اسلامی به چنان پختگی و فرهیختگی رسیده بود که در مسیر این عهدِ مشترک، جان‌فشانی کند و از پای نایستد. او فهم و دردِ انقلابی‌اش را غارِ عافیت‌طلبی و تنزه‌طلبی نکرد بلکه در میدان ایستاد و حنجره‌ی مستضعفان شد. حنجره‌ی بی‌ملاحظه و جسور و آزاده. حیات و ممات او عبرتی برای هم‌نسلانش خواهد بود تا برکت زندگی خود را در حرکت جستجو کنند. حرکت حق‌طلبانه.

مجمع مطالبه‌ی آذربایجان‌شرقی، مراتب تسلیت خود را در فقدان این عزیز، به خانواده و هم‌سنگرانش اعلام نموده و صبر و اجر برای دوستدارانش آرزو می‌کند.

مجمع مطالبه‌ی آذربایجان‌شرقی

پیام تسلیت نهضت عدالت‌خواهان استان گلستان در فقدان محمدجواد جلال‌فرد

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه الراجعون

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

درگذشت ناگهانی برادر عزیزمان، محمد جواد جلالفرد، از عدالت خواهان خط مقدم سنگر دفاع از مظلومان و مبارزه با مافیای ثروت و قدرت در جنبش  عدالتخواه دانشجویی ما را در حیرت  فرو برد.

نهضت عدالت خواهان استان گلستان  ضمن ادامه راه آن یار سفر کرده، درگذشت جانگداز عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی، عضو و دبیر محترم کمیته ساماندهی باغات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسول کمیته مطالبه حق مسکن کشور  را به خانواده معظم ایشان و دوستان عدالتخواهش تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده غفران الهی مسالت می نماییم.

نهضت عدالت خواهان استان گلستان

پیام تسلیت سید عباس عراقچی به خانواده مرحوم جلال‌فرد

سید عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه و عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای درگذشت محمدجواد جلال‌فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالت‌خواه دانشجویی را تسلیت گفت.

به گزارش سایت استان، عراقچی در تماس با هجیر جلالفرد، پدر مرحوم محمد جواد جلالفرد ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم ابراز داشت: “شنیدن خبر رحلت آقا جواد بسیار ناگوار بود، انشاالله مسیری که ایشان میرفت مسیری باشد که رهروان بسیاری داشته باشد.”

وی افزود:” من آقا جواد و دوستانی که مثل ایشان هستند و در این چند مدت کمابیش با آنها در تماس بودیم را از بچه هایی میدانستم که صادقانه و دلسوزانه عمل میکردند، و اینکه در برخی نقاط به ما ایرادی داشتند از نظر ما برکت بود و باعث میشد که ما کارمان را اصلاح کنیم و اگر نقطه ضعفی وجود داشت باعث میشد که قوی تر پیش برویم.

وی ادامه داد: “درست است که این دوستان ایراداتی داشتند ولی طبق فرمایش حضرت آقا ما را حمایت میکردند. خداوند انشاالله ایشان را رحمت کند.”

پیام تسلیت کانون همبستگی فرزندان شاهد کهگیلویه وبویراحمد در پی درگذشت

محمد جواد جلال فرد

در پی درگذشت محمد جواد جلالفرد؛ دانشجوی هم‌استانی و عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور کانون همبستگی فرزندان شاهد کهگیلویه وبویراحمد پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از خبرنما، متن این پیام به شرح زیر است.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت دانشجوی فعال و انقلابی، جناب آقای محمد جواد جلالفرد، عضو شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی موجب تاثر و تاسف گشت.

محمد جواد جلالفرد، به عنوان یکی از دانشجویان دغدغه مند و ولایتمدار جنبش دانشجویی مسلمان، در مسیر پیشبرد ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، خستگی ناپذیر عمل کرد و از هیچ تلاشی فروگذار نبود.

کانون همبستگی فرزندان شاهد کهگیلویه وبویراحمد این ضایعه‌ی تاسف بار را به جامعه‌ی دانشگاهی کشور، جنبش عدالتخواه دانشجویی و بویژه خانواده معظم آن مرحوم تسلیت و از خداوند متعال برای بازماندگان آن مرحوم طلب صبر می‌نماید.

کانون همبستگی فرزندان شاهد کهگیلویه وبویراحمد

پیام تسلیت دکتر مندنی‌پور به خانواده  جلال‌فرد

“به دریا رفته می داند ،مصیبت های طوفان را”

برادر دوست داشتنی و  محجوبم ،جناب آقای هجیر جلال فرد

چندروزی، از مرگ نابهنگام مهندس محسن بهزادی ،جوان خوب ، رعناوخوش فکر مان نگذشته  ،که طبل چپ دیگری نواخته شد واین بار “شتر زانو سیاه مرگ” در پاشنه ی در خانه ی  آن مهر بان پدر ، خوابید تا دلبند  در دانه و “نور خانه” را  گرفته،  وهمگان را عزادار نماید!

وه ، که چه سخت و توان فرساست، حال و روز، مادران و پدرانی ،که با هزاران امید و آرزو، در چشم بهم زدنی شاهد

پر پر شدن ،غنچه های تازه شکفته ،گلستان زندگی شان باشند!

سه روزیست، به خود نهیب میدهم، با تو از جور روزگار غدار، سخن گفته و از دل های

شکسته و فرجام کژ مدارمان پیام داده و سفره دل بگشایم  !باشد که   ، تسکینی اگر چه ،گذرا دست دهد و آرامشی حاصل آید؛اما چه بگویم .خوب میدانم و خوب میدانی و خدا میداند؛ با همه ی محبت ها و همدردی های مردم خوبمان ،که جبران قطره ای از دریای آن برایمان دور از دسترس ،وای بسا تا آخر عمر محال می نماید! ،  اذعان میکنم ،درد از دست دادن  فرزندجوان ،از  آن دردهایی نیست، که به این زودی التیام یابد وزخمش از آن زخمهایی نیست ،که به این راحتی بهبود یافته و از یاد و خاطرها به ویژه یاد و خاطره ی پدر ومادر وجمع خانواده به در رفته و

فراموش شود ،مگر آنگاه که خود به فراموشی دچار شویم !چه ،تا به تیر غیب این بلا گرفتار نشوی، به سوز زخم عمیق این مصیبت پی نبرده و قدر نعمت بزرگ خوشبختی در کنار جمع شاد وبا نشاط خانواده را احساس نمی کنی!

“شکسته استخوان داند بهای مومیایی را”.

قلم یارای نوشتن  و زبان توان بیان درد سنگینت را ندارد!

درعین نا باوری، گریزی نیست و ناگزیر باید پذیرفت!

کوتاه زمانی است،ما نیز  ،درد این مصیبت تلخ  و نا بهنگام را چشیده ایم و هنوز هم در این فضای غم و اندوه زندگی کرده و از درون آهسته،آهسته می سوزیم!

با تمام وجود،حال وروز تو و بیش از همه، مادر داغدارش را درک می کنیم.

از دست هیچ تنا بنده ای کاری ساخته نیست،بخداپناه ببر،

هم او که آرامبخش دلهاست.

با تسلیت درگذشت نا گهانی و غم انگیزفرزند جوان رعنا،برومند و مردم دوست  تان، مهندس محمد جواد جلال فرد، به تو ،مادر داغدار و چشم انتظار ،خانواده،وابستگان و دوستان؛ از درگاه دارار دادگستر برای روح آن جوان پاک نهاد ، شادی و آمرزش و برای بازماندگان صبر وسلامت آرزو داریم.

از یاد نبریم ،چرخ زندگی باید بچرخد ،گر چه برایمان سخت است ،اماسعی مان بر این باشد در چرخش شاد و با نشاط  آن در زندگی دیگران نقش خود را به درستی  ایفاء نموده ،و به همه کسانی که گوشه ی چشمی به فضای غمبار زندگی مان داشته و دارند و در غم و شادی مان شریک بوده و هستند،امید به آینده و لبخند شادی  هدیه دهیم .چه ، این نیاز و معنای زندگی است ،که زندگان را در یابیم.

گر چه مرگ حق است ، واجتناب نا پذیر، اما  از صمیم قلب آرزو کنیم ، تا زنده هستیم ، شاهد داغ جوان،  در هیچ خانه و کاشانه ای نباشیم.

با احترام ؛

علی مندنی پور وخانواده

پیام تسلیت جوانان اصلاح‌طلب استان به مناسبت درگذشت زنده‌یاد محمد جواد جلال فرد

جوانان اصلاح‌طلب استان به مناسبت درگذشت زنده‌یاد محمد جواد جلال فرد دانشجوی انقلابی و عضو شورای مرکزی جنبش عدالت‌خواه دانشجویی پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش سایت استان در این پیام تسلیت آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

باخبر شدیم که جوانی دلسوز از جنس ایل احساس و دیار محروم کهگیلویه و بویر احمد، به ناگه سر به بالین مرگ گذاشت و در آرامش ابدی فرو رفت.

درگذشت زودهنگام فعال دانشجویی و عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور، زنده یاد محمد جواد جلال فرد، باعث تأثر بر این تقدیر حکیمانه شد.چاره ای نیست جز صبر بر این تقدیر مشخص و عبرت از گذر بیرحمانه ی چرخ های روزگار بر آرزوهای پاک و عدالت خواهانه ی یک جوان که با مطالبات فرهنگی – انسانی خود، چراغ انسانیت را در طریق کمال بر افروخت.

بی شک، درک اندوه بیکران فقدان این جوان جز با همدردی خالصانه با خانواده ی داغدار ایشان، به طریقی دگر مهیا نیست.

جوانان اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویر احمد، این ضایعه را به تمامی دانشجویان و دانشگاهیان فرهیخته، تسلیت و ملتمسانه برای تسلی خاطر خانواده ی آن زنده یاد، از خداوند قادر، صبر جمیل طلب می‌کنیم.

جوانان اصلاح طلب کهگیلویه و بویر احمد

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی درگذشت محمدجواد جلال‌فرد

دکتر حسام الدین علامه، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پی درگذشت محمدجواد جلال‌فرد، پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

شورای محترم مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی

در گذشت نابهنگام عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی، شادروان آقای محمد جواد جلالفرد را به خانوده آن مرحوم، دوستان و آشنایان ایشان و تمامی فعالان عرصه فرهنگ و آموزش عالی، تسلیت عرض می‌کنم.

فقدان آن دانشجوی فعال فرهنگی برای فضای فرهنگی و سیاسی دانشگاه شوک آور، تاثر برانگیز بوده و غیر قابل جبران خواهد بود.

از پیشگاه حضرت حق برای آن فقید سعید، آمرزش و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر، اجر و سلامتی مسألت می‌نمایم.

شادروان محمدجواد جلال فرد که به دلیل التهاب عضلات قلب (میوکاردیت) در بخش CCU بستری بود، صبح 12 فروردین به بخش ICU منتقل شد و تلاش پزشکان برای احیای وی بی نتیجه ماند و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد