تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
با صدور پیامی مطرح شد

بهرامی: قومیت‌ها در انتخابات باید کمرنگ شود تا فرزندانمان در آینده گرفتار چنین آفتی نباشند

محمد بهرامی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی پیامی در خصوص انتخابات بویراحمد ارسال کرد.

به گزارش سایت استان در این پیام آمده است:

حماسه غرور آفرین ۷ اسفند نشان داد قلب مردمان این دیار برای رشد و بالندگی کشور و استان می‌تپد و حضور و مشارکت حداکثری مردم شاهدی بر این ادعاست.

حال که به حول و قوه الهی از آزمون حضور و پایبندی به قانون اساسی سربلند بیرون آمدیم زمان آن رسیده که دست در دست هم گذاریم و برای رفع مشکلات استان و شهرستان‌هایمان گام برداریم.

استان ما اینک بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد و همدلی است. باید در این مقطع حساس که مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شرایط را برای مردم سخت کرده است همه در کنار هم و با همکاری هم دوباره بذر امید در دل مردم بکاریم.

به همه توصیه می‌کنم فراتر از قوم و قبیله و طایفه بیندیشند و با همفکری و مشورت بزرگان و نخبگان و صاحب نظران حل مسایل استان که بخشی از آن ناشی از قومیت گرایی است چاره اندیشی کنند. از مردم شریف استان نیز می‌خواهم تمام تلاش خود را به کار گیرند قومیت‌ها کمرنگ شود و فرزندانمان در آینده گرفتار چنین آفتی نباشند.

دوستان جوان و همراهان ما باید توجه داشته باشند استان ما استان کوچکی است و همه با هم پیوند عاطفی و خانوادگی داریم و در همه مسائل در کنار هم بوده‌ایم، در چندین جلسه به صورت حضوری و طی چندین بیانیه به دوستان و مردم اعلام کردیم که از تخریب و تهمت پرهیز کنید چون این رقابت‌ها مقطعی و زود گذر است و ما همه هدفمان خدمت به مردم هست بنابراین باز هم تاکید می‌کنم که نباید اجازه دهیم مسایلی مانند انتخابات و هر بهانه دیگری باعث ایجاد دشمنی و اختلاف و تفرقه شود، چرا که این اتفاقات مقطعی، به مرور اهمیت خود را از دست خواهند داد اما پیوندهای گسسته به سختی به دست می‌آیند.

در پایان از خداوند منان توفیق روز افزون همه جوانان این مرز و بوم به ویژه جوانان رشید پایتخت طبیعت ایران را خواستاریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امین گفت:

    اگر مردم هم قومی و قبیله ای رای نمی دادند شما باز رای خاصی نداشتید با کسر رای آقایی ها

  • ناشناس گفت:

    شماره چهار خیلی ممونون که توصیه نمودی، بی شک تذکر شما بجا و اگر نمی گفتی اصلا یادمان نبود. ممنون

پربازديد