تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری بیش از 600 محفل انس با قرآن در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

معاون پرورشی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری بیش از 600 محفل انس با قرآن در مدارس این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید بهاءالدین ملک‌حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن و نماز و عترت در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امسال این مسابقات به میزبانی شهرستان بویراحمد و در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

این معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر سال یکی از شهرستان‌های استان میزبان مسابقات هستند و تاکنون هر شهرستان به خوبی میزبانی خود را از این مسابقات انجام داده است.

وی عنوان کرد: از سایر دستگاه‌ها و ادارات و نهادهای استان تقاضا داریم که در برگزاری مسابقات بزرگ با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند.

معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از مسئولان ارشد استانی که نسبت به برگزاری این مسابقات و ترغیب سایر دستگاه‌ها در برگزاری این مسابقات همکاری لازم را داشته‌اند، تصریح کرد: این مسابقات در 23 فروردین امسال در دو رده پسران و دختران برگزار می‌شود.

ملک‌حسینی در ادامه به برگزاری بیش از 600 محفل انس با قرآن در مدارس استان اشاره کرد و گفت: این محافل از ابتدای مهرماه سال تحصیلی جاری آغاز شده که با حضور دانش‌آموزان و اولیا و فرهنگیان بوده است.

این مسئول گفت: همچنین تا پایان سال تحصیلی جاری تعداد 90 محفل قرآنی دیگر در سطح مدارس استان برگزار خواهد شد.

وی برگزاری این محافل قرآنی را بهترین راه برای انس با قرآن در بین دانش‌آموزان و نسل جوان و نوجوان دانست و گفت: چنین محافلی برای مشارکت هر چه بیشتر اولیا در امور قرآنی جهت ترویج فرهنگ قرآنی در بین دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

این معاون آموزش و پرورش استان به موفقیت‌های سال گذشته استان در مسابقات قرآن و عترت و نهج‌البلاغه نیز اشاره‌ای کرد و گفت: امسال نیز این امیدواری وجود دارد تا با همت همه همکاران و عزم و اراده دانش‌آموزان بتوانیم استان را در سطح کشور با رتبه‌های خوب و ارزنده معرفی کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد