تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تغییر رئیس هلال احمر کهگیلویه

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه در جمع خبرنگاران از اتمام مأموریت خود در جمعیت هلال‌احمر خبر داد و افزود: با توجه به مشکلات عدیده در جمعیت هلال‌احمر شهرستان از ادامه همکاری در این نهاد انصراف داده و در محل سابق فعالیت خود در شبکه بهداشت و درمان به مردم شهرستان خدمت خواهم کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از تابناک کهگیلویه، سید ابوالقاسم بازرگان رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه در جمع خبرنگاران از اتمام مأموریت خود در جمعیت هلال‌احمر خبر داد و افزود: با توجه به مشکلات عدیده در جمعیت هلال‌احمر شهرستان از ادامه همکاری در این نهاد انصراف داده و در محل سابق فعالیت خود در شبکه بهداشت و درمان به مردم شهرستان خدمت خواهم کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه استعفا خود رامدتی قبل به مدیریت هلال احمر استان تقدیم کرده بودم افزود: با استعفا مخالفت شد و به اصرار مسئولین استانی و شهرستانی تا پایان ماموریت خود تا تاریخ ۹۵/۰۱/۱۳ در سمت خود ماندم.

بازرگان با اشاره به خدمات‌ جمیعت هلال‌احمر این شهرستان در نوروز اظهار داشت: طرح نوروزی از ۲۹ اسفند در سطح شهرستان آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی به مسافران و گردشگران خدمات ارائه داده است.

وی با بیان این‌که چادرهای امداد نوروزی این نهاد در ورودی شهرها برپا شده بود،افزود: خدماتی از قبیل توزیع نقشه راهنما،بروشورهای امدادی،انجام تست فشار خون و قند خون در این چادرها انجام شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه تصریح کرد: هفت هزار و ۵۰۰ خانوار به چادرهای امداد نوروزی مراجعه و از خدمات هلال‌احمر استفاده کردند.

بازرگان افزود: بیش از هزار نفر به خیمه‌های نماز مراجعه کردند و ۲۰۰ نفر نیز با مراجعه به چادر سلامت تست فشار خون و قند خون دادند.

وی با بیان این‌که امدادگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان طی مدت یاد شده به ۱۳ مورد حادثه امدادرسانی کردند، افزود: از این تعداد سه نفر در پایگاه امداد و نجات و ۱۰ نفر در اکیپ سیار مداوا شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه تصریح کرد:در تعطیلات نوروزی سه مورد سرکشی از خانواده شهدای امدادگر انجام شد و از نزدیک مشکلات آن‌ها مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های جمعیت هلال‌احمر، سرکشی از خانواده‌ سالخوردگان در طرح نیابت و اجرای طرح فرشتگان رحمت با ۵۰ خانوار بهره‌بر را از دیگر خدمات این نهاد در نوروز برشمرد و گفت: در اجرای طرح‌ها از ۲۰۰ امدادگر،۱۰ پزشک و پیراپزشک و ۲ نفر روحانی استفاده شده است.

بنابر این گزارش، گفته می‌شود رهبریان جایگزین بازرگان خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فضیلت خواه گفت:

    برادرعزیزوگرامیم جناب آقای عادل رهبریان ضمن تبریک به مناسبت سال جدید انتصاب شایسته جنابعالی راتبریک عرض نموده وامیدوارم درتمام مراحل زندگی واداری موفق باشید

پربازديد