تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد کمترین طول بزرگراه را در کشور دارد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان کمترین طول بزرگراه را در کشور دارد و وضعیت نامطلوب جاده های آن به دلیل کوهستانی و سخت گذر بودن قابل مقایسه با دیگر استان ها نیست.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، سیدموسی خادمی در دیدار نوروزی نیروی انتظامی، ضمن تقدیر از فعالیت های آنها در ایام نوروز، اظهار داشت: سال ۹۴ با وجود سختی ها و شیرینی های آن، اما به لحاظ امنیت سال بسیار خوبی بود که با مدیریت خوب و ایثارگری های نیروی انتظامی همراه بود.

خادمی به مسئله کنترل ترافیک در شهر و جاده های استان در ایام تعطیلات نوروز ۹۵ اشاره کرد و گفت: با وجود افزایش ورود مسافران نوروزی، امنیت که یکی از مهمترین اولویت های سفر و از سیاست های دولت تدبیر و امید است، توسط نیروی انتظامی به خوبی برقرار شد.

استاندار تصریح کرد: استان ما کمترین طول بزرگراه را در کشور دارد و وضعیت نامطلوب جاده های آن به دلیل کوهستانی و سخت گذر بودن قابل مقایسه با دیگر استان ها که دارای اتوبان هستند، نیست و این مسئله کار نیروی انتظامی را مهمتر و مشکل تر کرده است.

خادمی گفت: با اینکه امسال نسبت به سال های قبل شاهد ۲۵ درصد افزایش تردد در استان بودیم اما با وجود همه مشکلات، محدودیت ها و کمبودها، نیروی انتظامی به خوبی انجام وظیفه کرد.

استاندار، نقش امنیت را در توسعه و رشد اقتصادی یادآور شد و تاکید کرد: سال ۹۵ که از طرف مقام معظم رهبری سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” است، نیازمند امنیت بیشتری می باشد و اقتصاد بدون امنیت غیرقابل شکل گیری است.

خادمی ابراز داشت: برقراری امنیت سنگ زیر بنا و پایه هر گونه فعالیت اقتصادی است و این وظیفه مهم و سنگین بر عهده نیروی انتظامی می باشد.

استاندار به برگزاری انتخابات ۷ اسفند ماه و نقش ارزنده نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات امن و خوب در استان حاصل تلاش نیروی انتظامی و دیگر نیروهای امنیتی بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد