تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

لزوم معرفی کهگیلویه‌ و بویراحمد به‌ عنوان یک زیست‌بوم ارزشمند

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست کهگیلویه‌ و بویراحمد با اشاره به وجود تنوع زیستی منحصر به‌ فرد در مناطق حفاظت‌ شده هفت‌گانه استان گفت: کهگیلویه‌ و بویراحمد می‌تواند به‌ عنوان یک زیست‌بوم ارزشمند معرفی شود.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سید اسدالله هاشمی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: محیط زیست استان دارای ذخاِئر ارزشمند، گونه‌های گیاهی و جانوری و پوشش جنگلی انبوه است و می‌تواند به‌ عنوان یک زیست‌بوم ارزشمند معرفی شود.

وی با تأکید بر اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در حوزه محیط زیست افزود: تمام توان خود را برای حفظ حقوق بیت‌المال  و جلوگیری از هرگونه تعرض به این مواهب الهی به‌کار خواهیم بست.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بیان کرد: توسعه پایدار را مبنای کار خود در حوزه محیط زیست قرار می‌دهیم.

حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان نیز در این دیدار گفت: دستگاه قضا در استان با تمام قدرت و توان  در چهارچوب قانون از محیط‌زیست و منابع‌ طبیعی حمایت می‌کند و در صورت هر گونه اعلام جرمی از طرف محیط‌زیست با متخلفان بر خورد قضایی صورت می‌گیرد.

مهرداد کرمی دادستان مرکز استان نیز در این دیدار گفت: دادستان‌ها و مجموعه دادسرا با اعلام حمایت همه‌ جانبه از محیط‌زیست استان این آمادگی را دارند که با پرونده‌های محیط‌زیست در کمترین زمان ممکن در اولویت‌کاری رسیدگی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد