تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

گازگرفتگی ۱۱ مسافر نوروزی در سی‌سخت

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از وقوع یک مورد گازگرفتگی که منجر به اعزام یازده نفر از مسافران نورزی به اورژانس سی سخت شد خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، غلام حسن آراسته با بیان اینکه این اتفاق شب گذشته رخ داده است گفت: این افراد در سالن شهید حسین زاده ناحیه مقاومت بسیج اسکان یافته بودند که بامداد شب اتفاق این افراد به اورژانس شهرستان دنا منتقل شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا تصریح کرد: در این حادثه یازده نفر از مسافران دچار گاز گرفتگی شده بودند که چهار نفر از این افراد خانم‌هایی بودند که با گاز گرفتگی شدید مواجه شده بودند.

وی ابراز داشت: دو مرد و پنج کودک پنج سال به بالا نیز در بین این افراد بودند که با اقدام به موقع عوامل اورژانس سی سخت و اقدامات درمانی این افراد مداوا شدند.

آراسته با بیان اینکه بروز این اتفاق در محل سالن شهید حسین زاده ناحیه مقاومت بسیج مسبوق به سابقه در این زمینه بوده از مسئولان بسیج خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به رفع نواقص این سالن اقدام لازم را به عمل آورند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا از مسافران و گردشگرانی که قصد اسکان شبانه در تفرجگاه‌های شهرستان دنا را دارند خواست تا از روشن گردن وسایل گرمایشی غیر استاندارد و معیوب جدا خود داری کنند و از روشن نگه داشتن این گونه وسایل در اماکن بسته مانند چادرهای مسافرتی اجتناب کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد