تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
هاشمی پور:

از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت استفاده می‌کنیم/ سخنان جالب نماینده جدید کهگیلویه بزرگ درباره دکتر چمن

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس دهم شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: دکتر چمن مایه افتخار استان است و بنده نیز یکی از ارادتمندان وی هستم و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون در امور محوله دارم.

به گزارش سایت استان به نقل از سلام دنا، مراسم کلنگ زنی مرکز جراحی محدود دکتر شهامت روبروی اورژانس خاتم النبیاء برگزار شد. عدل هاشمی پور، ابتدای صحبت های خود را به ذکر خاطره ی احداث اورژانس بیمارستان دهدشت اختصاص داد و یادآور نمود: « این روبرو چه کار قشنگی صورت گرفت. اورژانس خاتم الانبیا توسط محرمیت زدایی قرارگاه احداث قریب ۲ میلیارد تومان نیز هزینه شد، حتی نرده های بیمارستان را نیز دستور دادیم رنگ آمیزی کنند و دیوارهای آجری که پر از پوسترهای انتخاباتی بود هم، پاک کرده و کامل رنگ آمیزی شد.»

وی ادامه داد: کار قشنگی توسط تیم سرمایه گذار صورت گرفت؛ آن هم در کهگیلویه ای که اصلا سرمایه گذاری مرسوم نیست !»

وی ادامه داد: می توان با برداشتن پیچ و خم های اداری، صدور به موقع مجوز های لازم و همچنین تواضع و فروتنی در برابر سرمایه گذار برای سرمایه گذاری نمودن در این شهرستان، کهگیلویه بزرگ را توسعه داده و آباد کنیم.

هاشمی پور با تایید صحبت دکتر چمن مبنی بر اینکه راهی به جز تقویت حضور بخش خصوصی در کهگیلویه بزرگ نداریم، عنوان کرد: هیچ راهی به نداریم، مگر اینکه بخش خصوصی و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را در این منطقه فعال کنیم تا هم در احداث و راه اندازی کارخانه های صنعتی و تولیدی و هم در بخش بهداشت و درمان و سایر بخش ها یاری رسان ما باشند.

وی ضمن قدردانی از زحمات دکتر شهامت و تیم همراه در خصوص ساخت مرکز بسیار مهم و حیاتی جراحی محدود شهرستان کهگیلویه توصیه کرد: می توان با گذاشتن تابلوی روز شمار و اجرای برنامه زمان بندی چهارده ماهه، برای اولین بار یک پروژه را طی زمان تعیین شده به پایان برسانیم و این مهم را در شهرستان نهادینه کنیم.

هاشمی پور همچنین با اشاره به اقدامات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در ساخت بیمارستان ها در برخی از شهرهای کشور داشت و گفت: می توان از ظرفیت خیرین در جهت ساخت و ساز و ارائه خدمت به سلامت مردم استفاده نمود.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام و لنده در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان یادآور شد: می توان با همدلی، خدمت صادقانه و بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی، جناحی، قومی و قبیله ای در کوتاه ترین زمان مشکلات مردم را مرتفع نمود.

وی تاکید نمود:در همه بخش ها نیاز به ایثارگری و ارائه خدمت بیشتر به مردم عزیز شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  راه نجات کهگیلویه حمایت از بخش خصوصی هست.

 • امیر گفت:

  اخبار و گزارشات سایت استان مثل همین خبر همیشه امیدبخش است.

 • احسانی گفت:

  درود بر سایت وزین استان
  درود بر ریاست دانشمند علوم پزشکی
  درود بر منتخب مردم کهگیلویه بزرگ
  کاش بدور از هرگونه قوم گرایی و خط و خط بازی همه حامی مدیرانی باشیم که افتخارشون سربلندی کهگیلویه بزرگ هست.

 • امیری گفت:

  درود بر همه کسانی که همچون دکتر چمن با عدالت محوری و منطق مدیریت می کنند و رمز موفقیت ایشون هم همینه که باعث شده همه قبولش داشته باشن اونهم در مدیریت سخت و پیچیده بهداشت و درمان.

 • محمودی گفت:

  حق هم همینه جناب هاشمی که نماینده منتخب کهگلویه قدر شخصیت های بزرگی مثل دکتر چمن را که افتخار استان هستند خوب بشناسد. توسعه استان لازمه اش حمایت از برنامه های علمی و منطقی امثال دکتر چمن هست.
  اگر همونطور که گفتن فقط دنبال خدمت بدون حاشیه باشند و از همه ظرفیت ها بدون استثنا استفاده کنن امید زیادی به تاثیرگذاری ایشون هست.

پربازديد