تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۳۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تسلیت گروه های وحدت پردیس (متقاضیان مسکن مهر پردیس) در پی وفات محمد جواد جلال‌فرد

در پی وفات محمد جواد جلال‌فرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه و کمیته حق مسکن، گروه‌های وحدت پردیس(متقاضیان مسکن مهر پردیس) بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است

بسم رب النور العظیم انا لله و انا الیه راجعون متاسفانه باخبر شدیم که برادر بزرگوار و عزیزمان محمد جواد جلالفرد عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه تهران ظهر امروز به علت عارضه قلبی دارفانی را وداع گفته است. این فعال دانشجوی همواره به عنوان یکی از مخلص ترین و متواضع ترین جوانان انقلابی شناخته میشد.

پیگیری های مجدانه این بزرگوار و مطالبات جدی آن مرحوم در حوزه های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم  و فعالیت ایشان در کمیته حق مسکن و یکی از مهره های تاثیر گذار در فعالیت های اعتراضی مسکن مهر و مطالبات متقاضیان مسکن مهر و تلاش در جهت استیفای حقوق مستضعفین انقلاب هیچگاه فراموش نخواهد شد.

 این ضایعه اسف بار و فقدان این نیروی جوان و انقلابی را به محضر مقام معظم رهبری، امت حزب الله و همچنین اعضای محترم گروه های وحدت پردیس و خانواده بزرگ مسکن مهر پردیس تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال میخواهیم که به بازماندگان و خانواده آن مرحوم صبر جزیل عنایت فرماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد