تاریخ درج خبر : 1395/01/14
کد خبر : ۵۳۹۳۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سه انتصاب جدید در شهرداری یاسوج

با حکمی از سوی شهردار یاسوج سرپرست‌های سازمان‌های پسماند، حمل و نقل بار و مسافر و «عمران و بازآفرینی فضاهای شهری» شهرداری یاسوج معرفی شد.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، با حکمی از سوی محمدعلی جاوید آقایان شهریار فرزانه به عنوان سرپرست سازمان پسماند شهرداری یاسوج معرفی شد.

وی با بیان اینکه سالانه قریب به ۷ میلیارد تومان هزینه جمع‌آوری، حمل و دفن زباله در شهر یاسوج است، عنوان کرد: متاسفانه تا کنون این هزینه از محل عوارضات ساختمانی شهرداری پرداخت می‌شد.

جاوید با بیان اینکه میزان درآمد از عوارض ساختمانی باید در مسائل فرهنگی هزینه شود، گفت: برای نخستین بار سازمان مدیریت پسماند شهرداری یاسوج تاسیس شد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۲۵ درصد درآمد شهرداری یاسوج صرف هزینه دفن زباله در شهر یاسوج می‌شود، تاکید کرد: سازمان مدیریت پسماند در راستای فرهنگ بهینه‌سازی دفن زباله و ساماندهی جایگاه دفن زباله راه‌اندازی شد.

جاوید در حکمی محسن رضایی را به عنوان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری یاسوج معرفی کرد.

شهردار یاسوج درخصوص سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری گفت: ماشین‌آلات و کارخانه آسفالت شهرداری در اختیار این سازمان قرار می‌گیرد و این سازمان به مرور می‌تواند به ارائه خدمات از طریق بخش خصوصی بپردازد.

وی عنوان کرد: ۱۴۰ نفر از نیروی‌های واحد نقلیه تأسیسات شهرداری که پیش از این عملکرد آن‌ها قابل رویت و رصد نبود با ایجاد این سازمان ساماندهی می‌شوند.

جاوید در حکمی سجاد بهرامی را به عنوان سرپرست جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر معرفی کرد و اضافه کرد: از سال ۹۵ سازمان حمل و نقل و بار مسافر ایجاد می‌شود همچنین با ایجاد یک مدیریت واحد خدمات رسانی مطلوب‌تری در شهر یاسوج انجام می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد