تاریخ درج خبر : 1395/01/15
کد خبر : ۵۳۹۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
سید هاشم تقی زاده سوق:

به پاس بیست سال خدمت بی منت

به پاس بیست سال خدمت بی منت برای مردم شریف و متدین استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بهبهان در کسوت نمایندگی مجلس از زحمات و خدمات سید محمد موحد قدر دانی می کنم.

می نویسم تا هم نسل هایم بدانند که موحد بیست سال از عمر خویش را فقط و فقط به ندای مردم لبیک گفت و اوج عمر و عنفوان جوانی خویش را در راه رفاه و آسایش مردم خطه اش بی منت گذراند…

موحدی که زمانی آوردن اسم وی در جای جای این سرزمین به عنوان یک برند برای هم استانی ها بود.

در زمانی که کشور در دوران آتش بس صلح قرار داشت و دولت مردان و قانون گذاران عزم خود را برای سازندگی ویرانه ها جزم کرده بودند، بزرگ مردی از خطه قهرمان پرور کهگیلویه به پا خواست و با حضور در کارزار رقابت های انتخاباتی منتخب مردم استان شد و تمام توان خود را برای رفع محرومیت از چهره کهگیلویه و بویراحمد بکار برد و حضور چهار دور متوالی در این کسوت بدان معناست که کارنامه وی بسیار درخشان و مورد قبول موکلین وی بوده است.

زمانی که موحد آمد مردم خطه ما در فقر و فلاکت دست و پا می زدند و از ابتدایی ترین امکانات ممکن محروم بودند.
ولی با حضور ایشان در مقام نمایندگی شاهد برطرف شدن محرومیت از چهره حوزه انتخابیه بوده ایم.

در زمان قبل از موحد محرومیت به حدی بود که شهرهای زیر پنج هزار نفر فاقد امکانات آموزشی و بهداشتی و رفاهی بودند که با حضور وی تقریبا” این مشکلات برطرف
و آسودگی خاطر در بین مردم بوجود آمد…
موحد در این سال ها تمام تلاش خویش را جهت برون رفت کهگیلویه از محرومیت بکار برد و زمانی که زمامدار امور و تصمیم گیری شد کهگیلویه را از حالت محرومیت خارج کرد .
آوردن دانشگاه ، بیمارستان ، تسریع در امور خدمات رفاهی و عمرانی ، بهداشت و فضای آموزشی، جاده سازی، گرفتن امتیاز کارخانه سیمان و پتروشیمی ، اشتغال جوانان در جاهای مورد نیاز ، و بیش از دهها خدمت بی منت دیگر که در این مقال نمی گنجد که به آنها اشاره کنم از وی اسطوره ای بیاد ماندنی بوجود آورد…

موحد برای ما در اکثر مکان هایی که کار مردم گره می خورد، کارگشا ست…

در تمام بیمارستان های کشور، در بین معتبرترین پزشکان کشور ، در بین تمام دولتمردان کشور ، اسم وی گره گشا و حلال مشکلات مربوطه است.

موحد نماینده همه مردم بود و همیشه به یک چشم به مخالف و موافق خویش نگاه می کرد و تا جایی که توان داشت از کمک کردن به مردم دریغ نمی کرد…

موحدی که بزرگترین شاخصه وی تعامل با دولت های مختلف و گوناگون بوده است و هیچ وقت وارد بازی های سیاسی نشده بود که باعث بشود خللی در تلاش وی برای مردم ایجاد شود….
موحد همان کسی است که همانند بزرگان دین ما در اسلام درب خانه اش قفل ندارد و همیشه به روی همه باز است…
و یک کلام موحد از جنس مردم است….
و به پاس این همه خدمت بی منت از وی به بزرگی یاد خواهیم کرد و از خداوند بلند مرتبه خواستاریم که در هر منصب و کسوتی که است موفق و موئید باشد..
من الله توفیق

سید هاشم تقی زاده سوق

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کهگیلویه بزرگ گفت:

  وقتی موحد اومد از ابتدایی ترین امکانات محروم بودیم واقعا خنده داره … خب بعد 16 سال هنوز محرومیم که؟ آدم عاقل خودش متوجه میشه موحد تنها دلیل عقب افتادگیه….تو ک اینقد سنگ موحد رو ب سینه میزنی لااقل چنتا از کارای عمرانیشو هم میگفتی البته اگه کاری کرده باشه….

 • جخونه گفت:

  درود بر هاشم تقی زاده. واقعا موحد بزرگه

 • از چرام گفت:

  باز اظهار نظر یکی از مریدان آقا

 • علی از دهدشت گفت:

  دستش درد نکنه زمانی موحد اومد من کلاس اول بودم وقتی موحد رفت دیپلم گرفتم اگه موحد نبود دیپلم نمیگرفتم

 • علی گفت:

  اقای موحد واقعا گره گشاست امیدواریم که همیشه از اقای موحد استفاده ببریم

 • دچار گفت:

  زمانی که موحد آمد مردم خطه ما در فقر و فلاکت دست و پا می زدند و از ابتدایی ترین امکانات ممکن محروم بودند.
  ولی با حضور ایشان در مقام نمایندگی شاهد برطرف شدن محرومیت از چهره حوزه انتخابیه بوده ایم. !!!!!!
  یا ما در حوزه انتخابیه نیستیم یا شما از جای دیگر اظهار فضل میفرمایید. یا هم اینکه محرومیت تعریف دیگری یافته است.

  • ازتراب علیا گفت:

   واقعا اسم خوبی برای خودت انتخاب کردی ولی دچار بی انصاف مینوشتی بهتربود . آخه مگه دروغ میگه .زمانی که موحد آمد چه امکاناتی وجود داشت اگه او نبود هنوز باید توجاده های خاکی رفت وآمد میکردی

   • همایون گفت:

    در جواب تراب علیا : دوست عزیز هنوز که هنوزه جاده تراب شما خرابه …. منت چی رو سر مردم میزارید کدوم جاده … این نویسنده مرید موحد به همین جاده سوق که هر روز ازش رد میشه میاد دهدشت هیچ نگاه میکنه ؟؟؟؟ میدونه از پارسال تا حالا جان چند نفر از همشهریاشو گرفته ؟؟؟ هر که به جای موحد 20 سال تو مجلس بود هر چهار سال فقط یک کار از خودش بجا میگذاشت الان وضع ایشون این نبود ….

پربازديد