تاریخ درج خبر : 1395/01/16
کد خبر : ۵۳۹۴۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

۴۳۸ متخلف به تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

رئیس اداره بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح ویژه نوروزی ۴۳۸ متخلف به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، سالار حسین پور در جمع خبرنگاران افزود: در طرح ویژه بازرسی و پایش بازار ویژه ایام نوروز که از ۱۵ اسفند سال گذشته آغاز شده بود بیش از هفت هزار و ۷۰۰ بازرسی از صنوف خدمت رسان در سطح استان انجام شد.

وی بیان کرد: در این ایام ۳۵۸ مورد پرونده نیز برای واحدهای متخلف به ارزش ریالی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تشکیل شد و به تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

حسین پور از کاهش تخلفات در بازار نوروز امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: در نوروز سال گذشته ۸۸۰ مورد تخلف کشف و ۵۸۶ پرونده به ارزش ریالی یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تشکیل شد.

حسین پور اظهار کرد: بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی خدمات رسان و توزیع کننده کالا در دو شیفت صبح و بعد از ظهر انجام گرفت.

وی گفت: در طرح نظارتی نوروز امسال، ۹۱ مورد گشت مشترک با سایر بخش ‌ها مانند تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، صدا و سیما، اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، علوم پزشکی، میراث فرهنگی و اتاق اصناف انجام شد.

رئیس اداره بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت استان گفت: در طرح نوروزی امسال نظارت بر واحدهای صنفی توزیع میوه، پوشاک، شیرینی و آجیل، مراکز اقامتی و هتل ‌ها، رستوران‌ ها و خدمات حمل و نقل در اولویت بود.

وی بیان کرد: بازرسی ویژه از عرضه کنندگان کالا و خدمات در کهگیلویه و بویراحمد با حضور ۶۰ بازرس صنعت و معدن، اتاق اصناف و همکاری بیش از ۳۸۰ ناظر افتخاری در سطح استان انجام شد.

حسین‌پور همچنین یادآور شد: یک هزار و ۵۰۰ واحد صنفی و ۱۵۱ واحد خبازی برای کشیک نوروزی در سطح استان تعیین شده بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد