تاریخ درج خبر : 1395/01/16
کد خبر : ۵۳۹۴۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تسلیت دکتر مندنی‌پور به خانواده جلال‌فرد

“به دریا رفته می داند ،مصیبت های طوفان را”

برادر دوست داشتنی و  محجوبم ،جناب آقای هجیر جلال فرد

چندروزی، از مرگ نابهنگام مهندس محسن بهزادی ،جوان خوب ، رعناوخوش فکر مان نگذشته  ،که طبل چپ دیگری نواخته شد واین بار “شتر زانو سیاه مرگ” در پاشنه ی در خانه ی  آن مهر بان پدر ، خوابید تا دلبند  در دانه و “نور خانه” را  گرفته،  وهمگان را عزادار نماید!

وه ، که چه سخت و توان فرساست، حال و روز، مادران و پدرانی ،که با هزاران امید و آرزو، در چشم بهم زدنی شاهد

پر پر شدن ،غنچه های تازه شکفته ،گلستان زندگی شان باشند!

سه روزیست، به خود نهیب میدهم، با تو از جور روزگار غدار، سخن گفته و از دل های

شکسته و فرجام کژ مدارمان پیام داده و سفره دل بگشایم  !باشد که   ، تسکینی اگر چه ،گذرا دست دهد و آرامشی حاصل آید؛اما چه بگویم .خوب میدانم و خوب میدانی و خدا میداند؛ با همه ی محبت ها و همدردی های مردم خوبمان ،که جبران قطره ای از دریای آن برایمان دور از دسترس ،وای بسا تا آخر عمر محال می نماید! ،  اذعان میکنم ،درد از دست دادن  فرزندجوان ،از  آن دردهایی نیست، که به این زودی التیام یابد وزخمش از آن زخمهایی نیست ،که به این راحتی بهبود یافته و از یاد و خاطرها به ویژه یاد و خاطره ی پدر ومادر وجمع خانواده به در رفته و

فراموش شود ،مگر آنگاه که خود به فراموشی دچار شویم !چه ،تا به تیر غیب این بلا گرفتار نشوی، به سوز زخم عمیق این مصیبت پی نبرده و قدر نعمت بزرگ خوشبختی در کنار جمع شاد وبا نشاط خانواده را احساس نمی کنی!

“شکسته استخوان داند بهای مومیایی را”.

قلم یارای نوشتن  و زبان توان بیان درد سنگینت را ندارد!

درعین نا باوری، گریزی نیست و ناگزیر باید پذیرفت!

کوتاه زمانی است،ما نیز  ،درد این مصیبت تلخ  و نا بهنگام را چشیده ایم و هنوز هم در این فضای غم و اندوه زندگی کرده و از درون آهسته،آهسته می سوزیم!

با تمام وجود،حال وروز تو و بیش از همه، مادر داغدارش را درک می کنیم.

از دست هیچ تنا بنده ای کاری ساخته نیست،بخداپناه ببر،

هم او که آرامبخش دلهاست.

با تسلیت درگذشت نا گهانی و غم انگیزفرزند جوان رعنا،برومند و مردم دوست  تان، مهندس محمد جواد جلال فرد، به تو ،مادر داغدار و چشم انتظار ،خانواده،وابستگان و دوستان؛ از درگاه دارار دادگستر برای روح آن جوان پاک نهاد ، شادی و آمرزش و برای بازماندگان صبر وسلامت آرزو داریم.

از یاد نبریم ،چرخ زندگی باید بچرخد ،گر چه برایمان سخت است ،اماسعی مان بر این باشد در چرخش شاد و با نشاط  آن در زندگی دیگران نقش خود را به درستی  ایفاء نموده ،و به همه کسانی که گوشه ی چشمی به فضای غمبار زندگی مان داشته و دارند و در غم و شادی مان شریک بوده و هستند،امید به آینده و لبخند شادی  هدیه دهیم .چه ، این نیاز و معنای زندگی است ،که زندگان را در یابیم.

گر چه مرگ حق است ، واجتناب نا پذیر، اما  از صمیم قلب آرزو کنیم ، تا زنده هستیم ، شاهد داغ جوان،  در هیچ خانه و کاشانه ای نباشیم.

با احترام ؛

علی مندنی پور وخانواده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد