تاریخ درج خبر : 1395/01/16
کد خبر : ۵۳۹۴۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -
جدیدترین اظهارنظر استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره وضعیت انتخابات

تصمیم گیری نهایی در رابطه با انتخابات بویراحمد و دنا با شورای محترم نگهبان است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت در ایجاد مقدمات و برگزاری انتخابات در استان سعی کرد بطور کامل بی طرفی خود را حفظ نماید، چون معتقدیم نتیجه انتخابات را مردم تعینن می کنند و انتخاب مردم نیز باید مورد احترام قرار گیرد.

به گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، سیدموسی خادمی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب بیان داشت: پس از برگزاری و اعلام نتایج اولیه انتخابات، بطور طبیعی مدافع فرآیند و نتیجه انتخابات هستیم و اصل بر صحت است چون مستنداتی مبنی بر وجود انحراف در انتخابات حداقل در اختیار فرمانداری بویراحمد و هیئت اجرایی قرار نگرفته است.

وی افزود: موارد معدودی که از طرف معترضان اعلام شده بود مورد بررسی قرار گرفت و تاثیری در نتیجه انتخابات نداشت.

خادمی با بیان اینکه بهرحال تصمیم گیری نهایی در رابطه با انتخابات بویراحمد و دنا با شورای محترم نگهبان است، خاطرنشان کرد: در همین راستا بازرسانی به استان اعزام شدند و مجموعه استان نهایت همکاری لازم را با آنان به عمل آوردند و گزارش هایی نیز در این رابطه تهیه شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان تاکید کرد: بهرحال ما مطیع و مجری قانون هستیم و بطور طبیعی اکثریت قاطع مردم نیز تابع قانون خواهند بود و مطالبات و موارد خود را از طریق قانونی پیگیری خواهند کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    واقعأ نمیدونم چه جملاتی در وصف آقای استاندار بکار ببرم ….. …………………………………………. …………… واقعأ نمیدونم

پربازديد